Уряд Чехії нічого не знає про візит мера Одеси Труханова до Праги

За інформацією Одеської мерії міський голова повинен на даний момент вести переговори з чеським Міністерством промисловості та торгівлі

Міністерство промисловості та торгівлі Чехії та Міністерство закордонних справ цієї країни не мають інформації про відрядження мера Одеси Геннадія Труханова до Праги. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Радіо Свобода".

У Міністерстві промисловості повідомили, що не мають жодної інформації про візит Труханова та про його зустрічі у відомстві. У МЗС Чехії також відсутня будь-яка інформація про візит мера Одеси до країни.

Також ніхто з органів Одеської міськради не звертався до посольства України в Празі з проханнями про сприяння в організації будь-яких візитів протягом останнього часу.

Нагадаємо, у понеділок, 12 лютого, на сайті Одеської міськради з'явилося розпорядження, згідно з яким міський голова Геннадій Труханов має перебувати у відрядженні в Чехії. Начебто він проводиме переговори про співпрацю з Міністерством промисловості і торгівлі ЧР.

Окрім того, сьогодні з'явилася інформація про те, що меру Труханову співробітники НАБУ оголосили про підозру. Пізніше стало відомо, що підозру також оголошено ще чотирьом чиновникам Одеської міськради.

Depo.Одеса писав, що минулого року Геннадій Труханов пішов у чергову відпустку, перед тим з'їздивши у п'ятиденне відрядження до Стамбулу, яка мала закінчитися 18 січня 2018. Проте по її завершенню на роботу він не вийшов, натомість на сайті мерії з'явилося розпорядження, що його відпустку ще продовжено на три дні. По закінченню додаткових днів Геннадій Труханов знову не з'явився в Одесі, а обдразу відбув у відрядження до Греції.

Пізніше стало відомо, що з Греції мер Одеси відбув начебто у Давос.

Після цього почалася низка відпусток міського голови без збереження зарплати, остання мала закінчитися 8 лютого, проте Труханов подовжив свою відпустку до 11 лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #мер