Разом з Трухановим підозру оголосили ще чотирьом чиновникам Одеської міськради, - ЗМІ

Повідомлення про підозру співробітники НАБУ доставили в Одеську міськраду та за місцем мешкання фігурантів справи

Окрім мера Одеси Геннадія Труханова, фігурантами "справи "Краян" стали його заступник Павло Вугельман, директор департаменту комунальної власності Олексій Спектор, голова комісії міськради з питань комунальної власності Василь Шкрябай і ще один чиновник мерії, ім'я якого поки невідомо. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

За інформацією видання, на даний момент всі вони перебувають за межами України.

Нагадаємо, сьогодні, 13 лютого, стало відомо, що меру Одеси оголосили про підозру.

Depo.Одеса писав, що з понеділка, 12 лютого, Геннадій Труханов знаходиться у відрядженні у Чехії.У місті він не з'являвся з грудня минулого року, коли пішов у чергову відпустку.

У грудні минулого року Геннадій Труханов пішов у чергову відпустку, перед тим з'їздивши у п'ятиденне відрядження до Стамбулу, яка мала закінчитися 18 січня 2018. Проте по її завершенню на роботу він не вийшов, натомість на сайті мерії з'явилося розпорядження, що його відпустку ще продовжено на три дні. По закінченню додаткових днів Геннадій Труханов знову не з'явився в Одесі, а обдразу відбув у відрядження до Греції.

Пізніше стало відомо, що з Греції мер Одеси відбув начебто у Давос.

Після цього почалася низка відпусток міського голови без збереження зарплати, остання мала закінчитися 8 лютого, проте Труханов подовжив свою відпустку до 11 лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #НАБУ