ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Офіційно: Одеський мер поїхав на переговори з Міністерством промисловості Чехії

У відрядженні міський голова Геннадій Труханов перебуватиме п'ять днів

Depo.
12 лютого 2018 15:03
ФОТО: depo.ua

Згідно з розпорядженням, опублікованому на офіційному сайті Одеської міськради, мер Геннадій Труханов разом із диретором департаменту економічного розвитку Одеської міської ради Сергієм Тетюхіним перебуватиме у Чехії до 16 лютого. Про це повідомляє Depo.Одеса.

У документі зазначено, що мер та чиновник міськради відбули до Праги "для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки".

Нагадаємо, сьогодні вранці, 12 лютого, стало відомо, що мер Одеси знову не з'явився в мерії.

У грудні минулого року Геннадій Труханов пішов у чергову відпустку, перед тим з'їздивши у п'ятиденне відрядження до Стамбулу, яка мала закінчитися 18 січня 2018. Проте по її завершенню на роботу він не вийшов, натомість на сайті мерії з'явилося розпорядження, що його відпустку ще продовжено на три дні. По закінченню додаткових днів Геннадій Труханов знову не з'явився в Одесі, а обдразу відбув у відрядження до Греції.

Пізніше стало відомо, що з Греції мер Одеси відбув начебто у Давос.

Після цього почалася низка відпусток міського голови без збереження зарплати, остання мала закінчитися 8 лютого, проте Труханов подовжив свою відпустку до 11 лютого.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook