Офіційно: Одеський мер поїхав на переговори з Міністерством промисловості Чехії

У відрядженні міський голова Геннадій Труханов перебуватиме п'ять днів

Згідно з розпорядженням, опублікованому на офіційному сайті Одеської міськради, мер Геннадій Труханов разом із диретором департаменту економічного розвитку Одеської міської ради Сергієм Тетюхіним перебуватиме у Чехії до 16 лютого. Про це повідомляє Depo.Одеса.

У документі зазначено, що мер та чиновник міськради відбули до Праги "для проведення робочих переговорів на рівні Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки".

Нагадаємо, сьогодні вранці, 12 лютого, стало відомо, що мер Одеси знову не з'явився в мерії.

У грудні минулого року Геннадій Труханов пішов у чергову відпустку, перед тим з'їздивши у п'ятиденне відрядження до Стамбулу, яка мала закінчитися 18 січня 2018. Проте по її завершенню на роботу він не вийшов, натомість на сайті мерії з'явилося розпорядження, що його відпустку ще продовжено на три дні. По закінченню додаткових днів Геннадій Труханов знову не з'явився в Одесі, а обдразу відбув у відрядження до Греції.

Пізніше стало відомо, що з Греції мер Одеси відбув начебто у Давос.

Після цього почалася низка відпусток міського голови без збереження зарплати, остання мала закінчитися 8 лютого, проте Труханов подовжив свою відпустку до 11 лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #мер