Одеському меру вручили підозру, - активіст

Міського голову Одеси Геннадія Труханова начебто підозрюють у справі купівлі адмінбудівлі колишнього заводу "Краян"

Меру Одеси Геннадію Труханову співробітники НАБУ оголосили підозру у кримінальному провадженні щодо "Краяну". Як повідомляє Depo.Одеса, про це сьогодні, 13 лютого, на своїй сторінці у Facebook написав одеський громадський діяч, активіст "Антитруханівського майдану" Михайло Кузаконь.

За його словами, підозру міському голові доставили безпосередньо на його робоче місце.

В Одеській міськраді поки ніяк не коментують цю інформацію. Нічого з приводу підозри не можуть поки повідомити також в НАБУ.

Фото: УНІАН

Нагадаємо, з понеділка, 12 лютого, Геннадій Труханов знаходиться у відрядженні у Чехії. У місті він не з'являвся з грудня минулого року, коли пішов у чергову відпустку.

У грудні минулого року Геннадій Труханов пішов у чергову відпустку, перед тим з'їздивши у п'ятиденне відрядження до Стамбулу, яка мала закінчитися 18 січня 2018. Проте по її завершенню на роботу він не вийшов, натомість на сайті мерії з'явилося розпорядження, що його відпустку ще продовжено на три дні. По закінченню додаткових днів Геннадій Труханов знову не з'явився в Одесі, а обдразу відбув у відрядження до Греції.

Пізніше стало відомо, що з Греції мер Одеси відбув начебто у Давос.

Після цього почалася низка відпусток міського голови без збереження зарплати, остання мала закінчитися 8 лютого, проте Труханов подовжив свою відпустку до 11 лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #мер #НАБУ