ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Для Одеського припортового заводу шукають оцінювачів

Конкурс повинен відбутися 4 липня 2017 року

Depo.
19 червня 2017 16:08
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, з посиланням на прес-службу Фонду держмайна для Одеського припортового заводу фонд офіційно оголосив конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності для визначення вартості державного пакета акцій ПАТ "Одеський припортовий завод".

У відомстві зазначили, що конкурс повинен відбутися 4 липня 2017 року о 14:00.

Конкурсна документація приймається до 16:00 27 червня 2017 року, починаючи з сьогоднішнього дня.

Конкурс відбудеться у Фонді державного майна Фонд державного майна управляє 99,567% акцій Одеського припортового заводу.

Згідно Стратегічного плану діяльності Уряду на 2017 рік і меморандумас МВФ приватизація ОПЗ должнасостояться в поточному році.

У зв'язку з цим Кабінет міністрів своїм розпорядженням пакету акцій ОПЗ до 30 листопада 2017 року. Нагадаємо, Суворовський районний суд Одеси передав ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" у власність держави.

Раніше повідомлялося, що Кабмін продовжив термін приватизації Одеського припортового заводу до 30 листопада.

Раніше Depо.Одеса писало, що суд дозволив компанії Фірташа стягнути з Одеського припортового заводу 5,2 млрд. гривень за газ.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обурився тим, що юристи підприємства не з'являються на судові засідання щодо заборгованості ОПЗ за газ перед компанією Дмитра Фірташа і наказав змінити керівництво Одеського припортового заводу.

Нагадаємо, що 29 березня на Одеський припортовий завод прийшло повідомлення з "Укртрансгазу" про зниження тиску газу, що подається, на завод починаючи з 8 ранку 29 березня. Керівництво заводу назвало такий крок новим витком саботажу напередодні нового етапу приватизації і на тлі успішної і прибуткової роботи підприємства.

Пізніше у той же день на Одеському припортовому заводі робітники заблокували газорозподільну станцію.

Також, 4 квітня 2017 року повідомлялося, що Печерський суд заборонив скорочувати поставки газу для Одеського припортового заводу.

Крім того, стало відомо, що Одеський припортовий завод знову виставлять на торги.

Нагадаємо, 28 грудня минулого року уряд реструктуризував борг ОПЗ перед "Нафтогазом", а після провалу приватизації заводу був зупинений 30 грудня 2016 року.

ОПЗ - найбільший виробник карбаміду (940 тис.тонн на рік) і займає друге місце за обсягом виробництва аміаку (1,16 млн тонн на рік).

При заводі функціонує морська перевалка хімічних вантажів (аміаку і карбаміду) - найважливіша ланка для транзиту російського аміаку, виробництва "Тольяттіазот". Потужність перевалки - 4 млн тонн на рік, при потужності аміакопроводу 2,5 млн тонн на рік. Також є потужності для перевалки карбаміду - 3,6 млн тонн на рік, і метанолу - 1 млн тонн на рік.

У 2015 році перевалка принесла 7% загальної виручки заводу - $ 35 млн з $ 513 млн.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса