Кабмін продовжив термін приватизації Одеського припортового заводу до 30 листопада

Відповідне рішення уряд прийняв сьогодні під час засідання

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "Інтерfax-Україна", кабінет міністрів України продовжив термін, відведений для приватизації ПАТ "Одеський припортовий завод" до 30 листопада.

Відповідне рішення закріплене урядовим розпорядженням, прийнятим на засіданні в середу.

"З огляду на, що протягом 2016 року конкурс з продажу державного пакета акцій ОПЗ два рази не відбувся... продовжити термін розміщення пакета акцій ОПЗ до 30 листопада 2017 року", - зазначено в пояснювальній записці до документа.

Раніше для приватизації ОПЗ відводився термін до 7 січня 2017 року.

Раніше Depо.Одеса писало, що суд дозволив компанії Фірташа стягнути з Одеського припортового заводу 5,2 млрд. гривень за газ.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обурився тим, що юристи підприємства не з'являються на судові засідання щодо заборгованості ОПЗ за газ перед компанією Дмитра Фірташа і наказав змінити керівництво Одеського припортового заводу.

Нагадаємо, що 29 березня на Одеський припортовий завод прийшло повідомлення з "Укртрансгазу" про зниження тиску газу, що подається, на завод починаючи з 8 ранку 29 березня. Керівництво заводу назвало такий крок новим витком саботажу напередодні нового етапу приватизації і на тлі успішної і прибуткової роботи підприємства.

Пізніше у той же день на Одеському припортовому заводі робітники заблокували газорозподільну станцію.

Також, 4 квітня 2017 року повідомлялося, що Печерський суд заборонив скорочувати поставки газу для Одеського припортового заводу.

Крім того, стало відомо, що Одеський припортовий завод знову виставлять на торги.

Нагадаємо, 28 грудня минулого року уряд реструктуризував борг ОПЗ перед "Нафтогазом", а після провалу приватизації заводу був зупинений 30 грудня 2016 року.

ОПЗ - найбільший виробник карбаміду (940 тис.тонн на рік) і займає друге місце за обсягом виробництва аміаку (1,16 млн тонн на рік).

При заводі функціонує морська перевалка хімічних вантажів (аміаку і карбаміду) - найважливіша ланка для транзиту російського аміаку, виробництва "Тольяттіазот". Потужність перевалки - 4 млн тонн на рік, при потужності аміакопроводу 2,5 млн тонн на рік. Також є потужності для перевалки карбаміду - 3,6 млн тонн на рік, і метанолу - 1 млн тонн на рік.

У 2015 році перевалка принесла 7% загальної виручки заводу - $ 35 млн з $ 513 млн.

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme