Заступниця міністра культури визнала демонтажні роботи у Літньому театрі незаконними
Чиновниця проінспектувала територію Літнього театру на підставі звернення до неї активістів, які виступають проти забудовника Міського саду
- Одеса
-
19 квітня 2019 17:54
Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на активістку Тетяну Петракевіч у "Фейсбук".
"Заступниця міністра культури Тамара Мазур сьогодні зранку 19 квітня проінспектувала територію Літнього театру. Вона прибула за зверненням представників громадського об'єднання, що створено 15 квітня 2019 року в Одесі для захисту Літнього театру, які інформували про порушення пам’ятко-охоронного законодавства", - написала Петракевіч.
За її словами, чиновниця "підтвердила, що територія Літнього театру на сьогоднішній день є частиною пам’ятки місцевого значення Міського саду, і визнала, що роботи, які проводяться на території пам’ятки, - незаконні".
Петракевіч також повідомила, що орган культурної спадщини Одеської ОДА виніс відповідний припис про припинення робіт.
За її словами, наступного тижня Міністерство культури планує направити у Літній театр спеціалістів для обстеження історичного ареалу, інспектування ситуації та складання припису про припинення будь-яких робіт, які не погодженні і проводяться на території пам’ятки, а також відповідних штрафних санкцій.
Нагадаємо, біля Літнього саду нардепа Найєма облили помиями та закидали фалоімітаторами.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:05Труханов подав апеляцію на рішення суду про цілодобовий домашній арешт
- 09:16Відновлення ураженого окупантами енергооб'єкта на Одещині потребуватиме часу, - ДТЕК
- 08:47Ворог атакував Одещину: Бив по портовій та енергетичній інфраструктурі ФОТО
- 09:43На Одещині росармія атакувала автостоянку: є загиблі та поранені (ФОТО) ФОТО
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 20:15Суд визначив подальшу долю Труханова на найближчі два місяці
- 14:05Нападникам на працівників ТЦК в Одесі загрожує до 15 років ув'язнення, – СБУ
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 22:06Продавав "бронь" ухилянтам: На Одещині затримали ексчиновника військової адміністрації (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:11Рятувальники показали наслідки обстрілу Одещини ФОТО
- 08:26Внаслідок атаки дронів у Подільську на Одещині зникло світло і вода, відомо про затримки потягів
- 07:34На Одещині два поїзди будуть прямувати із затримкою
- 22:31Повінь для ексмера Одеси обернулася підозрою у службовій недбалості
- 12:04В Одесі стався озброєний конфлікт між працівниками ТЦК та п'яним поліцейським
- 11:29Рішення про позбавлення громадянства Труханова не є політичним, - Зеленський
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 12:31На Одещині семеро чоловіків на BMW X5 намагалися прорватися через кордон до Молдови, – ДПСУ ФОТО
- 20:34На Одещині чоловік зв'язав і викрав 10-річного хлопчика через конфлікт у школі, — поліція
Сектор

