ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З одеського Будинку Руссова вивезли понад 900 тонн сміття (ФОТО)

Тривають роботи по відновленню пам'ятнику архітектури, що на Садовій, 2

Depo.
24 червня 2018 09:01
ФОТО: depo.ua

Минулого тижня стартували ремонтно-реставраційній роботи у Будинку Руссова. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської міськради.

Наступного тижня реставратори розпочнуть роботи для підготовки фундаментів для зміцнення і гідроізоляції. Заплановано також устаткування ліпного цеху для вивчення, зачистки, реставрації та відновлення елементів ліпного декору фасаду.

Зараз вже встановлені будівельні ліси, на яких розмістять сітку, яка має забезпечити безпеку в разі падіння елементів ліпного декору, каменів і т.д. при проведенні ремонтно-реставраційних робіт. Також з метою безпеки встановлено огорожу фасадної частини будівлі.

Крім того, з території, прилеглої до будівлі, і з частини підвалів вивезли понад 900 тонн сміття. Це і будівельне сміття (непридатні уламки перекриттів, які постраждали під час серії пожеж, уламки меблів і устаткування з підвалів), і сміття, що скупчилося в будівлі і на території за десятиліття без належної експлуатації. Роботи з розчищення і вивезення сміття ще тривають. Оскільки роботи ведуться в самому центрі міста, при навантаженні сміття в машини пил збивається водою.


Також фахівцями проведена фотозйомка інтер'єрів будівлі для фіксації їх стану на початковому етапі реставрації. Все що обвалилося: елементи ліпного декору внутрішніх приміщень, пічні кахлі та оригінальні цеглини збираються і складуються для зберігання, вивчення і подальшого відновлення при проведенні ремонтно-реставраційних робіт.

Depo.Одеса писав, що Будинок Руссова готують до реставрації.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook