В Одеській області не можуть витратити гроші на пожежну безпеку шкіл та садочків
В Одеській області школи та садочки не можуть витратити гроші освітньої субвенції, оскільки вони заблоковані
- Одеса
-
10 січня 2020 13:14
Про це повідомив народний депутат України Сергій Колебошин на своїй сторінці у Facebook, пише Depo.Одеса.
"Ми з командою проаналізували декілька основних питань. Чому громадам хронічно не вистачає коштів на протипожежну безпеку? Одна з причин постійної нестачі коштів (далеко не єдина, звичайно) — субвенція. Точніше, неможливість її використання", –зазначив він.
За його словами, в Одеській області чимало таких громад. "Гроші залишаються у місцевих бюджетах, але витратити їх на протипожежні заходи не можна. І це безглуздо! Є кошти, є бажання та потреба. Чому б ні? Згадайте школи в Овідіопольському районі, що закрили рішенням суду. Коли б не ця заборона, то кошти на протипожежну безпеку можна було б взяти з залишків субвенції. Але ж ні!" – пише він.
Нардеп зазначив, що написав звернення до Міністра освіти і науки України Ганни Новосад та запропонував деякі зміни до Постанови Кабміну та отримав підтримку. Рішення дозволить "розблокувати" ті самі залишки субвенції та направити їх на безпеку навчальних закладів багатьох громад України. Колебошин навів приклад: залишок освітньої субвенції в його окрузі складає 80 мільйонів гривень.
Нагадаємо, через порушення правил протипожежної небезпеки на Одещині закривають чотири школи.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО