В Одесі Омелян та Хололей висловили незадоволення ВР з боку неприйняття транспортних законів 

В Одесі сьогодні, 24 травня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян та генеральний директор з питань мобільності та транспорту Європейської Комісії Хенрік Хололей обговорили транспортні питання 

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

"Два роки тому ми розпочали транспортний діалог між Україною та ЄС. Ми хочемо його підтримувати і продовжувати, бо є позитивні зміни, але є і недоліки. Досі неприйняті закони щодо реформування транспортної галузі, зокрема залізничного та річкового транспорту, без них ми не зможемо співпрацювати", - заявив Хололей. 

Омелян висловив незадоволення тим, що Верховна Рада досі не прийняла близько 20 транспортних проєвропейських законів, які підготувало Міністерство інфраструктури. "Ці закони стосуються ринку електрокарів, річкового, морського, залізничного та авіатранспорту", - роз'яснив чиновник.  

Він нагадав, що Україна вже давно розпочала транспортний діалог з ЄС, і що він сподівається, що "нестабільна ситуація через вибори до парламенту" не припинить необхідні зміни.  "Я впевнений, Україна можлива тільки лише як член ЕС і НАТО, ми не створимо свого дива. Тому наш шлях - тільки  змінювати себе", - закликав Омелян.

Нагадаємо, Омелян заявив, що питання вільної економічної зони для Одеси не розглядається.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса