Омелян не підтримав скандальний проект вільної економічної зони в Одесі 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян зустрівся сьогодні, 24 травня, в Одесі з гендиректором з питань мобільності транспорту Європейської комісії Хенріком Хололеєм для обговорення поглибленого співробітництва у сфері транспорту

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

На питання журналістів з приводу проекту вільної економічної зони в Одесі, який раніше активно просували проросійські політики, Омелян відповів, що це не обговорюється.  "Ми згодні на вільну зону тільки в Маріуполі та Бердянську, по Одесі не готові обговорювати ці питання", - чітко відповів міністр інфраструктури. 

Нагадаємо, нещодавно одеський міський голова Геннадій Труханов розпорядився створити робочу групу з питань відновлення і розширення повноцінної діяльності спеціальної економічної зони. Згідно із документом, який опублікований на сайті міськради, очолить групу віце-мер Павло Вугельман, а його співголовою стане колишній голова ОДА за часів президента Кучми Сергій Гриневецький. Також до її складу увійдуть керівники департаментів та управлінь муніципалітету, представники Одеського порту і Адміністрації морських портів України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса