В Одесі оголошують вирок Труханову та іншим фігурантам справи "Краяну" (НАЖИВО)
Судді Малиновського районного суда Одеси закінчили працювати у нарадчій кімнаті та готові оголосити вирок
- Одеса
-
4 липня 2019 11:06

Сьогодні, 4 липня, судді Малиновського районного суда Одеси мають оголосити вирок фігурантам справи про розтрату бюджетних коштів у великих розмірах при купівлі адмінбудівель колишнього заводу "Краян", повідомляє Depo.Одеса.
Початок розгляду справи був запланований на 11:00, проте вчасно трансляція не розпочалася.
Нагадаємо, фігурантами справи є міський голова Одеси Геннадій Труханов, його заступник Павло Вугельман, голова постійної комісії міськради з комунальної власності Василь Шкрябай, директор департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексій Спектор, його заступник Володимир Радіонов, директор ТОВ "Девелопмент еліт" (продавець адмінбудівлі) Петро Загодиренко, директор ТОВ "Valton Group" Ігор Кравченко та директор підприємства "Брокбізнесконсалт" Галина Богданова (оцінювач). Фігурантів справи обвинувачують у заволодінні бюджетними коштами у великих розмірах при купівлі одеською мерією адмінбудівель колишнього заводу "Краян".
Учора, 3 липня, стало відомо, що судді вийшли із нарадчої кімнати та готові оголосити вирок.
САП просить для Геннадія Труханова покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна і забороною обіймати посади на три роки, для Павла Вугельман - 11 років з конфіскацією та забороною займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на три роки. Для Олексія Спектора, Володимира Родіонов і Василя Шкрябая просять призначити покарання- по 10 років з конфіскацією та забороною займати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування на три роки. Директору ТОВ "Valton Group" Ігорю Кравченко -11 років, директору ТОВ "Девелопмент еліт" (продавець адмінбудівлі) Петру Загодиренко - 10 років, директору "Брокбізнесконсалт" Галині Богданової (оцінювач) - сім років. Теж з конфіскацією майна і забороною обіймати відповідні посади.
27 червня, сторона захисту завершила свій виступ у судових дебатах стосовно кримінального провадження Одеського міського голови та інших посадовців, які обвинувачуються у заволодінні коштами місцевого бюджету під час купівлі будівлі колишнього заводу "Краян" після чого судді пішли до нарадчої кімнати.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО