У Великій Британії ЗМІ опублікувало розслідування про шлюбне шахрайство в Одесі
Британське видання BBC опублікувало великий матеріал про те, як в Одесі ошукують іноземців під виглядом одруження
- Одеса
-
23 червня 2021 12:07
Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на BBC.
Великий матеріал про те, як в Одесі ошукують іноземців шлюбні аферистки і як викачують з гроші з закордонних наречених вийшов в провідному ЗМІ Великої Британії. Журналісти на прикладі історії 52-річного чоловіка розповіли про викачування з наївних шукачів романтики величезних сум і про те, як українське правосуддя "сміється в обличчя" жертвам шлюбних шахраїв.
Історію свого героя журналісти детально перевірили, користуючись фотографіями, повідомленнями в месенджерах, фінансовими документами. Також вони взяли інтерв'ю у постраждалого та у "приватного детектива" який допомагає повернути втрачені гроші у не зовсім законний спосіб, у тому числі шляхом залякування.
У статті йде мова про те, що Україна – одна з найбідніших країн Європи з середньою зарплатнею близько 350 доларів і тому тут процвітає індустрія знайомств. А британці, начебто, готові витрачати тисячі доларів за зустріч з потенційними дружинами.
Герой матеріалу під вигаданим ім'ям Джеймс працював в Одесі волонтером – брав участь у програмі допомоги дітям з окупованих територій на Донбасі. Перекладачка познайомила його зі своєю подругою Іриною з Донбасу. На "романі" наживалася і перекладачка, отримуючи по 150 доларів на день за допомогу парі у спілкуванні, і наречена Ірина, яку Джеймс водив по ресторанах і купував дорогі подарунки. При цьому між нареченими не було фізичної близькості. Ірина, яка була до цього двічі заміжня, наполягала: секс лише після весілля.

Джеймс вважав, що на 20 років молодша наречена прагне знайти щастя за кордоном і поїхати з ним з України. Але процес оформлення документів для виїзду міг розтягнутися на кілька років. Тож після заручин британець вирішив купити в Одесі квартиру, аби жити в ній з Іриною.
Чоловіка вмовили перевести сумнівній фірмі близько 200 тисяч доларів на купівлю квартири, потім аферисти заявили, що гроші заблоковані і для розблокування треба оформити фіктивний шлюб з якоюсь Крістіною. "Наречена" Ірина шляхом маніпуляцій таки змусила його одружитися з підставною особою. А потім виявилося, що власне у цієї Крістіни Джеймс і купив квартиру, справжня ціна якої у кращому випадку 60 тисяч, а не 200.

Окрім фіктивного шлюбу, Джеймс вирішив зіграти справжнє весілля з Іриною. Пізніше з'ясувалося, що ціни на весіллі були завищені, гості – фейкові, а у вині – отрута. Чоловікові щось підсипали у напій і він опинився у лікарні. І навіть після цього Джеймс оплатив нібито лікування Ірини, віддавши ще 12 тисяч доларів.
Зараз чоловік намагається повернути гроші за допомогою одеського приватного детектива, методи якого журналісти вважають сумнівними.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Держприкордонслужбі розповіли про перебіг пошуків зниклого в Одесі офіцера Черткова.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:05Труханов подав апеляцію на рішення суду про цілодобовий домашній арешт
- 09:16Відновлення ураженого окупантами енергооб'єкта на Одещині потребуватиме часу, - ДТЕК
- 08:47Ворог атакував Одещину: Бив по портовій та енергетичній інфраструктурі ФОТО
- 09:43На Одещині росармія атакувала автостоянку: є загиблі та поранені (ФОТО) ФОТО
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 20:15Суд визначив подальшу долю Труханова на найближчі два місяці
- 14:05Нападникам на працівників ТЦК в Одесі загрожує до 15 років ув'язнення, – СБУ
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 22:06Продавав "бронь" ухилянтам: На Одещині затримали ексчиновника військової адміністрації (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:11Рятувальники показали наслідки обстрілу Одещини ФОТО
- 08:26Внаслідок атаки дронів у Подільську на Одещині зникло світло і вода, відомо про затримки потягів
- 07:34На Одещині два поїзди будуть прямувати із затримкою
- 22:31Повінь для ексмера Одеси обернулася підозрою у службовій недбалості
- 12:04В Одесі стався озброєний конфлікт між працівниками ТЦК та п'яним поліцейським
- 11:29Рішення про позбавлення громадянства Труханова не є політичним, - Зеленський
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 12:31На Одещині семеро чоловіків на BMW X5 намагалися прорватися через кордон до Молдови, – ДПСУ ФОТО
- 20:34На Одещині чоловік зв'язав і викрав 10-річного хлопчика через конфлікт у школі, — поліція
Сектор

