ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Труханов не збирається поліпшувати свою публічність

Рейтинг публічності мера Одеси Геннадія Труханова значно знизився

Depo.
24 квітня 2018 17:22
ФОТО: depo.ua

Мер Одеси Геннадій Труханов не хоче системно працювати над поліпшенням рівня своєї публічності та підзвітності громаді, пише Depo.Одеса з посиланням на "ІзбірКом".

"Я знаю про ті рейтинги мера, які транслюються і публікуються, але на моє глибоке переконання це не найкращий результат, який міг би показати мер", - зазначив голова Одеської обласної організації "Комітету виборців України" Анатолій Бойко.

За його словами, про це свідчать результати вимірювання індексу публічності мера в 2017 році. За даними досліджень публічність Геннадія Труханова залишається низькою і становить всього 45%.

Читайте також: Реформи по-трухановськи: Чи залишать в мерії Одеси місце для української та активістів

Як повідомив аналітик КВУ Ігор Луговський, традиційно низькими є показники взаємодії з громадськістю та залучення громадян до прийняття рішень, а також у забезпеченні підзвітності своєї діяльності. За словами Луговського, в порівнянні з показниками 2016 року, публічність міського голови знизилася на 3%, хоча в 2017 році відбулися певні незначні позитивні зміни.

Зокрема, у 2017 році всі розпорядники державних коштів Одеської міської ради зареєстровувалися на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів, в місті почали реалізовувати бюджет участі, який забезпечений відповідним програмним документом, що передбачає процедури його реалізації.

Нагадаємо, що САП та НАБУ перевірять інформацію щодо нерухомості Труханова у Лондоні.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook