Скрутили у дворі як небезпечного злочинця: В Одесі судять трансґендерку за фото на сайті знайомств
В Одесі судять трансґендерку за фото, розміщене на сайті знайомств – звинувачують у розповсюдження порнографії
- Одеса
-
25 червня 2021 15:51

Про це повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на видання "ІзбірКом".
В Одесі суд почав розглядати справу Марії, яка раніше була чоловіком, але змінила стать і домоглася зміни документів. Жінку звинувачують у тому, що вона нібито розповсюджувала порнографію та розміщувала свої оголені світлини на спеціальному сайті знайомств.
Поліція розпочала кримінальне провадження у 2019 році. Марія не розуміє, звідки слідчі взяли її фото та запевняє, що слідчі за допомогою Photoshop домалювали до її фотографій ерегований член. Вона пояснює, що після зміни статі пройшла спеціальне лікування і, хоча у неї лишився чоловічій статевий орган, ерекція після лікування неможлива. "Марія запевнила, що правоохоронці до неї упереджені. Так, під час затримання просто поряд з її помешканням хвору жінку жорстко схопили декілька правоохоронців, скрутили руки та лише тоді оголосили підозру, додала обвинувачена. Через цю справу Марія Вініченко втратила роботу, а сусіди почали обговорювати дівчину та навіть цькувати. Отямитися від цього вона не може й досі", – інформує "ІзбірКом".
Раніше виданню "Думська" Марія розповіла, що поліцейські ходили до її сусідів і ставили різні питання, стверджуючи, що Марія – начебто повія. "Скрутили" її, наче небезпечну злочинницю, у час, коли вона йшла до лікаря через гострий біль, пов'язаний з хворобою нирок. Обвинувачувану підтримують чоловік та друзі. Марія, до речі, вже 8 років заміжня.
Захищає трансґендерку керівник проєкту "Human Rights Clinic" ГО "Прожектор" Віталій Матвєєв. Адвокат підозрює, що провадження сфабриковане копами і за такою схемою вони наживаються на людях, які не можуть боротися за свої права. Виданню "Ізбірком" адвокат повідомив, що в іншому суді веде дуже схожу справу. Донині суд не може розібратися через часту зміну прокурорів.
Раніше повідомлялося, що британське видання BBC опублікувало великий матеріал про те, як в Одесі ошукують іноземців під виглядом одруження.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02На Одещині в морі загинули від вибуху люди
- 13:13Стало відомо, чиє авто підірвали російські агенти на Одещині
- 22:36 На Одещині від вибуху автівки загинув працівник ТЦК, ЗМІ
- 19:51На Одещині внаслідок вибуху автівки загинула людина: у мережі підозрюють підрив машини ТЦК
- 12:34В Одесі затримали сутенерку, що вербувала молодих українок для сексуальної експлуатації за кордоном
- 10:01Представницю Омбудсмана на Одещині підозрюють у зв’язках з сепаратистами: ГО "ГІД" звернулася до СБУ
- 09:01Російські дрони вночі пошкодили СТО та будинки в Одесі
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 08:20Окупанти вдарили по Одесі, постраждали четверо людей
- 09:10Завдяки ініціативі голови Одеської ОВА Кіпера бюджет щомісяця отримує 60 мільярдів, - експерт
- 14:24 Цієї ночі по Україні рашисти запустили аж 472 дронів
- 08:45Внаслідок масованої атаки дронів на Одещині зруйновано відділення Нової пошти ФОТО
- 08:21 В ніч на 30 травня Україну атакували 90 безпілотників та дві балістичні ракети
- 11:38Посадовець міграційної служби Одеської області вніс у декларацію недостовірні дані на понад 83 млн грн
- 10:54В Одесі 11-річний хлопець виліз на дах вагона: Від потужного розряду струму його відкинуло під потяг ФОТО
- 21:17Військове командування регіону зупинило рішення Одеської міськради, яке руйнувало інклюзивний пляж "Безмеж-Калетон"
- 21:11Заробіток в $80 тис. в місяць: Правоохоронець на Одещині організував "канал" втечі ухилянтів (ФОТО)
- 15:11Барбекю на природі: ідеї для смачних страв на грилі Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні