ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальний одеський прокурор розказав, за які кошти живе його сім'я

Микола Стоянов розговорився в розмові з журналістами
Depo.
9 квітня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua
Скандальний одеський прокурор розказав, за які кошти живе його сім
Скандальний одеський прокурор розказав, за які кошти живе його сім'я

Як передає Depo.Одеса, новопризначений прокурор Одеської області розказав журналістам, яким бізнесом займається його сім'я і яке має майно.

Про це Стоянов розповів в інтерв'ю журналістам  українського антикорупційного проекту "368.media".

"Мені все приписують. І ось нерухомість в Іспанії. Я кажу, що якщо десь знайдуть нерухомість за кордоном, в Іспанії, в Італії, у Франції, машину, квартиру, я їм подарую.

У нас дві машини, у мене і дружини, хоча її автомобіль викрали. Вона їздить на машині компаньйона. У мене Mercedes S-класу десятирічний і дача в Коблево. Квартира була в Миколаєві, я переоформив її на доньку. В Одесі ми квартиру купили в 2000-х роках за 40 тисяч доларів, 150 квадратних метрів", - заявив Стоянов.

Також головний прокурор Одещини  розказав, що його дружина володіє частками в ресторані "Свіча" та барі "Шкіпер". Але там є ще інші співзасновники. За словами Миколи Стоянова, з "Свічи" доходи його родина поки не отримує (там є старший компаньйон), а "Шкіпер" приносить близько 90 тис. гривень. Також у його сім'ї є сільгосппідприємство, яке орендує землі для вирощування зерна. Сам прокурор зазначає, що в цьому бізнесі його родина вже 10 років і він досить прибутковий. А в 90-х роках члени його сім'ї торгували водою та квасом з діжок, на Південному ринку, Привозі.

Нагадаємо, що під будівлею обласної прокуратури Одещини триває протестний мітинг проти призначення Стоянова на посаду головного прокурора області.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса