Школяр з Одеси встановив рекорд, зібравши найбільшу колекцію лего

Рекордсменом став 12-річний учень Одеської гімназії №2 Євген Демент

Учора, 14 квітня, представник Національного реєстру України зафіксував рекорд "Найбільша колекція лего, зібрана однією дитиною", повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "ТСН".

Эвген Демент самотужки зібрав найбыльшу колекцію моделей, створених з конструкторів лего. Складати автівки, літаки та мініатюри пам'ятників архітектури хлопчик почав коли йому було лише чотири роки. На даний час у його колекції є 174 об'єкта, сконструйованих зі 127 000 дрібних деталей. 

Рекорд зафіксували в одеській гімназії №2, де й навчається 12-річний хлопчик. "Ніхто не міг зібрати у нас у будинку, мій тато дідусеві навіть телефонував, і ніхто не міг зрозуміти", - розповідає Євген. Він зізнався, що для нього зараз немає складних моделей, навіть на саму складну він витрачає не більше двох годин. 

За словами представника Національного реєстру рекордів України Дмитра Яїцького, унікальність цього рекорду в тому, що колекцію зібрала одна дитина. "І саме це буде вирішальним фактором при складанні заявки на Гіннесса", - зазначив він. Таким чином, Євген Демент може стати не лише рекордсменом України, а його ім'я можуть занести до Книги рекордів Гіннесса.

Нагадаємо, одеситка встановила національний рекорд з кульової стрільби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса