ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Розслідування нападу на Стерненка буде максимально прозорим, - Форостяк

Нікому з учасників справи не повідомили про підозру

Depo.
27 травня 2018 10:50
ФОТО: depo.ua

Справа з нападом на одеського активіста Сергія Стерненка, та вбивства їм одного з нападників буде розслідуватись максимально прозоро. Як передає Depo.Одеса, про це у Facebook повідомив радник головного поліцейського Одещини Руслан Форостяк.

"Враховуючи неабиякий резонанс та увагу суспільства до інциденту за участі Сергія Стерненко, і з метою діяти максимально прозоро та неупереджено з боку правоохоронних органів інформується про хід слідчих дій, з того що можливо оприлюднити та не розкривати методів слідства", - повідомив Форостяк

На сьогодні вже проведено значний ряд необхідних експертиз.

"Хоча не всі результати ще отримані. Також правоохоронці провели суттевий комплекс слідчих дій, частково встановили хронологію подій та частково дії кожного з фігурантів цієї справи", - додав радник головного поліцейського Одещини.

Слідчі дії проводяться за фактом смерті людини, за фактом замаху на життя по заяві активіста, та за фактом тілесних ушкоджень ножем ще одному фігуранту справи якого вже пізніше затримали.

"Однак справу за ненадання допомоги людині у безпорадному стані не відкрито, не питайте чому, я сам не знаю відповідь на це питання", - повідомив Форостяк.

Підозру у скоєнні правопорушення чи кваліфікацію таких дій не здійснено по відношенню до жодної особи.

"Це зробиться тільки після проведення всіх необхідних слідчих дій, та коли не буде жодного сумніву у слідства чи будь якої білої плями що буде потім використана як привід перевернути все з ніг на голову", - додав Форостяк.

Клопотання про запобіжний захід, відповідно за відсутності підозр не подавалися на жодну особу.

До всіх фігурантів прийняті поліцейські заходи, передбачені законом, що запобігають їх ухиленню від слідства чи втечі та можливому подальшому переховуванню з метою уникнути відповідальності.

Отримані покази фігурантів за змістом протилежного характеру, де кожна з сторін звинувачує іншу у нападі, тому об'єктивно не несуть для слідства вирішальної ролі.

"Слідство обрало шлях та опирається на об'єктивні докази криміналістів, дані хронометражу, висновки експертів, можливих свідків, даних з камер та інші об'єктивні методи. Очікується найближчим часом кваліфікація дій фігурантів і відповідно вручення підозр у скоенних правопорушеннях та клопотання про запобіжні заходи", - написав радник Головіна.

Нагадаємо, що адвокат Стерненка впевнений, що його підзахисний вбив людину захищаючи себе.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook