ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ройтбурда не затвердили на посаду директора Одеського художнього музею

За кандидатуру відомого художника Олександра Ройтбурда, який виграв конкурс на посаду директора Одеського художнього музею, проголосували лише 28 депутатів

Depo.
14 березня 2018 13:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Самому голосуванню передувало обговорення. Ройтбурда підтримали представники "БПП" Марія Гайдар та Олександр Остапенко. Зокрема, останній заявив, що депутати не можуть дати оцінку творчості художника, бо некомпетентні, але своїми діями вони виражають недовіру членам комісії, яка приймала результати конкурсу. "Є регламент, є державний орган, який організував конкурс і є спеціалісти, які аналізували його програму", - заявив він. За Ройтбурда висловився і очільник ОДА Максим Степанов, який назвав художника менеджером зі світовим ім'ям.

В то й же час, любитель Росії з "Опоблоку" Віталій Саутьонков почав розповідати про те, що Ройтбурд малює аморальні картини і взагалі є нечистим на руку. Закінчив він свій виступ тим, що художник ніби-то створює полотна з власних відходів.

Врешті решт за Ройтбурда віддали голоси лише 28 депутатів, що викликало аплодисменти у залі.

Нагадаємо, перед початком сесії під будівлею облради відбувся мітинг проти затвердження на посаді Олександра Ройтбурда.

Раніше коміссія з культури при Одеській облраді виступила проти призначення художника керівником музею, а ось комісія з майнових питань вважає, що саме Ройтбурд має зайняти крісло директора закладу.

Наприкінці минулого року Олександр Ройтбурд став переможцем конкурсу на посаду директора Одеського художнього музею.


Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook