Пожежа у "Вікторії": Старший вихователь дитячого табору Янчик постане перед судом
Про дату та час розгляду кримінального провадження обіцяють повідомити додатково
- Одеса
-
6 лютого 2018 18:39

Сьогодні, 6 лютого, до Київського районного суду міста Одеси надійшов обвинувальний акт відносно старшого вихователя (відповідальної за пожежну безпеку) Комунального позашкільного навчального закладу "ОМД ОСК "Вікторія" Наталії Янчик. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу суду.
Янчик обвинувачують у неналежному виконанні службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх дітей внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило смерть неповнолітніх та інші тяжкі наслідки.
12 січня 2017 року Приморський районний суд продовжив Янчик запобіжний захід у вигляді особистої поруки на два місяці.
Нагадаємо, в ніч на 16 вересня 2017 року у дитячому таборі "Вікторія" в Одесі сталася трагічна пожежа, під час якої загинули три дівчинки.
Наталія Янчик, старший вихователь табору, була відсторонена від посади на час проведення службового розслідування.
Київський районний суд обрав запобіжний захід у відношенні Наталі Янчик, яка займала посаду старшого вихователя і відповідала за пожежну безпеку в дитячому закладі у вигляді утримання під вартою без права внесення застави. Проте за неї заступилася громадскість, депутати різних рівнів. Апеляційний суд Одеської області скасував рішення суду першої інстанції, замінивши утримання під вартою на особисту поруку.
Прокуратура Одеської області погодилася зі зміною запобіжного заходу для Янчик.
Жінку обвинувачують у неналежному виконанні службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх дітей внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, що спричинило смерть неповнолітніх та інші тяжкі наслідки (ч.2 ст.137) .
12 січня 2017 року Приморським районним судом міста Одеси обвинуваченій продовжено запобіжний захід у вигляді особистої поруки на 2 місяці.
Нагадаємо, що трагедія сталася 15.09.2017, близько 23.20 хвилин, у корпусі №5 КПНЗ"Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс "Вікторія".
Через порушення правил пожежної безпеки сталася пожежа, яка призвела до загибелі трьох дівчаток 2009, 2005 та 2007 років народження, та повного знищення приміщення вказаного корпусу.
Про дату та час розгляду кримінального провадження буде повідомлено додатково.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:09 росіяни атакували балістикою припортову інфраструктуру Одеси: є загиблі
- 09:01Внаслідок атаки БпЛА в Одесі пошкоджено багатоповерхівку. Поранено 5 людей, з них двоє дітей ФОТО
- 15:12Дискримінація і спотворення конкуренції: порти Одеса та Чорноморськ поскаржилися міністру Кулебі на тарифи Укрзалізниці
- 12:48Правоохоронці перекрили наркотрафік героїну з Туреччини
- 10:35Лікарка-реабілітолог та працівник залізниці з Одеси коригували атаки ворога по регіону та Силам оборони ФОТО
- 12:23В Україні стартували жнива
- 10:25Один дрон локаційно втрачений, решта - збиті: Нічна робота ППО
- 09:19Росія знову атакувала Одесу. Є загиблі та постраждалі (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 12:29Під час нічної атаки на Одещину до знищення ворожих БпЛА долучилися моряки-прикордонники
- 09:58Вночі російські дрони атакували Вилкове на Одещині
- 19:33У Білгород-Дністровському завершились пошуково-рятувальні роботи на місці російської атаки по навчальному закладу
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:50Надзвичайники ліквідували наслідки нічної атаки на Одещину (ФОТО) ФОТО
- 10:50Сили ППО цієї ночі знешкодили 28 з 47 "шахедів", - Повітряні сили
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 16:53Кращі альтернативи онлайн кредитам: що робити, якщо не хочеться брати позику? Актуально
- 08:05Російські дрони атакували Одесу: спалахнули пожежі, пошкоджено вокзал