Одеський санаторій "Червоні зорі" врятували від забудови, – депутатка
На території санаторію "Червоні зорі" не буде проводитися будівництво багатоповерхівок
- Одеса
-
10 березня 2020 13:42
Міністерство культури, туризму та спорту України своїм наказом взяв під охорону територію одеського санаторію "Червоні зорі". Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook депутатка Одеської міської ради Ольга Квасницька, передає Depo.Одеса.
За її словами, на території санаторію розташовані п'ять пам'яток, а саме: каплиця-усипальниця родини Раллі, трапезна Недільного скиту, церква рівноапостольної Марії Магдалини і територія колишнього кладовища Воскресенського скиту Свято-Архангело-Михайлівського монастиря, старовинна водонапірна вежа споруди другої половини XIX століття.
В ефірі "Третього цифрового" Ольга Квасницька заявила, що оскільки тепер територія перебуває під охороною держави, забудова території тепер неможлива. Вона розповіла, що підготувала проєкт рішення, який передала на розгляд депутатів Одеської міської ради під час найближчої сесії, яка має відбутися у березні. "Проєкт рішення я підготувала та направила на розгляд депутатському корпусу, щоб включити у перелік парків та скверів парк-меморіал на вулиці Бернардацці, 4/6, враховуючи історичний момент, який огортає цю територію", – сказала Квасницька.
Зазначимо, що боротьба за санаторій "Червоні зорі" триває декілька років.
Нагадаємо, у 2018 році депутати одеської міськради під час сесійного засідання проголосували за відведення земельної ділянки під санаторієм "Червоні зорі" приватній компанії. Пізніше у цьому ж році консультативна рада з питань культурної спадщини області ухвалила рішення про визнання санаторію "Червоні зорі", що на вул. Бернардацці історичним місцем.
У 2019-му питання передачі в оренду землі санаторію "Червоні зорі" знову готувалося для винесення на сесію Одеської міськради. Проте суд заборонив Одеській міськраді відводити землю приватникам.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:31На Одещині семеро чоловіків на BMW X5 намагалися прорватися через кордон до Молдови, – ДПСУ ФОТО
- 20:34На Одещині чоловік зв'язав і викрав 10-річного хлопчика через конфлікт у школі, — поліція
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 10:18Ворог масовано вдарив по Ізмаїлу: Пошкоджено портову та енергетичну інфраструктуру
- 10:26В Одесі затримали 27-річного автомеханіка, що готував серію терактів на замовлення РФ
- 08:38В Одесі спалахнула пожежа на енергетичному об'єкті (ВІДЕО)
- 11:01Росіяни атакували Одещину дронами та ракетами: постраждали портові об'єкти, порушено газопостачання
- 10:22Сьогодні до Одеси прибуде керівник Бюро економічної безпеки Олександр Цивінський
- 10:19Працівниця державного банку в Одесі зливала дані військових російським спецслужбам ФОТО
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 09:03В Одесі намагалися продати на онлайн-аукціоні рідкісний артефакт часів Римської імперії
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 12:14Секретар Одеської міської ради Ігор Коваль став в.о. міського голови Одеси
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 18:20В кількох областях та Києві почали відключення світла
- 12:10 Зеленський утворив Одеську МВА та призначив її керівником Сергія Лисака
- 22:03Рішення про позбавлення мене громадянства України я буду оскаржувати у Верховному Суді, - Труханов
- 21:15 В Одесі створять військову адміністрацію: Що відомо
Сектор

