В Одесі дали старт передачі приватникам двох санаторіїв та схилів під Французським бульваром (ВІДЕО)

Депутати міськради віддали рекордну кількість гектарів рекреаційних земель в приватні руки однією сесією

Рішення про відведення землі приватним структурам ухвалили сьогодні, 19 вересня, депутати Одеської міськради під час чергової сесії, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Так, депутати відмовилися знімати з порядку денного питання про виділення землі ТОВ "Макстгруп" на розробку проекту землеустрою щодо відведення 5 гектарів території санаторію "Молдова" на вулиці Посмітного, 2 і дозвіл ТОВ "Будлайф Інвест" на відведення 4 гектарів на вулиці Бернардацці, 4/6, що належать санаторію " Червоні зорі".

Проти забудови виступила низка депутатів міськради. Під час виступу депутат Едуард Стась надав докази того, що територія санаторію "Червоні зорі" є історичним пам'ятником міста. Тут фактично було історичне кладовище, яке знищила радянська влада. Також тут знаходиться низка пам'ятників архітектури. Депутат запропонував зробити історико-культурний заповідник "Середній Фонтан".

Також 80 соток землі відводять на схилах Французького бульвару ТОВ "Варда плюс" за адресою Французький бульвар, 1/5. Згідно з документами, 80 соток землі виділяється для експлуатації та обслуговування нежитлових будівель яхт-клубу з рятувальною станцією.

Поки таке призначення проведене на етапі розробки документації, але потім воно може змінитися.

Зазначимо, що інша ділянка примикає до тієї, де депутат Плохой вивів 1,2 гектара, за даними "Думської" зі складу зеленої зони через суд. Сама ж фірма "Варда плюс" має київську і одеську "прописку". У ТОВ статутний фонд складає лише 1 000 грн, а основний вид діяльності - оптова торгівля (Неспеціалізована оптова торгівля). Згідно з документами, вона отримала у власність будівлі, давши 2 мільйони гривень в іпотеку громадської організації "Одеська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства" Динамо України ". Маючи, нагадаємо, лише тисячу гривень у статутному фонді. Цікаво, що у складі майна на 80 соток частина об'єктів - туалет, навіси, альтанка і мощення. І лише дві будівлі.

Нагадаємо, перед початком сесії одесити пікетували мерію, вимагаючи не ухвалювати питання про відведення земель одеських санаторіїв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса