Одеський "Опоблок" намагався звільнити відомого художника Ройтбурда з посади директора

Депутати Одеської облради від "Оппоблоку" знову спробували звільнити директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда

Одеський "Опоблок" намагався звільнити в…

Питання про звільнення керівника Одеського художнього музею піднімалося на засідання сесії Одеської обласної ради сьогодні, 19 червня, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Депутати від "Оппоблоку" заявили, що вони обурені роботою директора і його незаконним призначенням у минулому році, а також вимагали знову звільнити його з посади.

На захист Ройтбурда виступила в. о. голови області Світлана Шаталова. За її словами, у 2016 році музей отримав 551 тисячу за квитки та 5200 гривень благодійних внесків, а у 2018 році, коли музей очолив Олександр Ройтбурд, - 1,76 мільйона за квитки і 331 тисячу гривень благодійних внесків. Також зараз музей має два грантових проекти на 600 тисяч гривень. "Підстав для зупинення контракту немає", - зазначила вона.

Заступник голови Одеської ОДА Віталій Свічинський зазначив, що до музею стало приємно ходити і там багато чого зроблено за час, коли керівником став Олександр Ройтбурд. "У Ройтбурда молода і креативна команда, і ми бачимо результат", - зазначив він.

Потім виступив автор проекту про звільнення директора музею депутат від фракції "Опоблок" Віталій Саутенков. "Перше, за що він говорив, це за електронну інвентаризацію запасників. Де вона за рік? Скільки там картин? Ніхто не знає. А деякі зацікавлені люди знають, а депутатську комісію не пустили в запасники, тільки деяких депутатів", - заявив він. У відповідь на це Світлана Шаталова зауважила, що за рік роботи під час інвентаризації поставлено на облік ще 49 картин, а їхня ціна складає більше ніж 6 мільйонів гривень.

Депутати три рази переголосовували питання про відставку, але так і не змогли відправити Ройтбурда у відставку.

Нагадаємо, Одеський художній музей поповнився трьома роботами відомого художника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook