Одеські освітяни купили захисні щитки для обличчя та термометри у підозрілого комп'ютерника

Чиновники вирішили придбати засоби захисту від коронавірусу у підприємця, що спеціалізується на торгівлі комп’ютерами та програмним забезпеченням

Одеські освітяни купили захисні щитки дл…

Про це повідомляє Depo.Одеса.

КУ "Центр фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти Малиновського району міста Одеси" купив за спрощеною процедурою у зв’язку з COVID-19 захисні щітки у кількості 2720 штук, а також інфрачервоні термометри у кількості 44 штуки. 

 

 

Придбати щитки чиновники вирішили у підприємця, що спеціалізується на торгівлі комп’ютерами та програмним забезпеченням. Крім того, підприємець, можливо, є обвинуваченим у кримінальній справі, пов’язаній з організацією ігрового бізнесу. Про це свідчать дані аналітичної платформи YouControl.  

Підприємець Сергій Сагайдак, як свідчать дані публічного модуля аналітики BI Prozorro, уклав з розпорядниками бюджетних коштів 92 договори на загальну суму понад 4,86 мільйона гривень. Всі без відкритого конкурсу. 

Підприємець співпрацює з різними організаторами торгів, але саме освітяни уклали з ним договорів на суму понад 3 мільйони. 

Саме освітяни закуповуються у цього підприємця за спрощеною процедурою у зв’язку з коронавірусом, вже витративши понад 1,58 мільйона гривень. Інфрачервоних термометрів у Сергія Сагайдака вже придбали майже на мільйон гривень. 

Крім термометрів та щитків у підприємця освітяни купили медичні маски. До пандемії підприємець постачав комп'ютерну та побутову техніку. 

Раніше одеські ЗМІ вже писали про те, що підприємець продає закладам освіти термометри по 1 тисячі 635 -1 тисячі 639 гривень, у той час, як деякі інші замовники в Одеській області, а також в інших регіонах України, спромоглися придбати інфрачервоні термометри значно дешевше. Наприклад, за 699 гривень придбав їх відділ освіти Чорноморської міської ради в Одеській області. За 1 тисячу 400 гривень купували у Роздільнянському районі. Відділ освіти Цебриківської селищної ради купив за ціною 1 тисяча 314.5 гривень.

Та з моменту публікації матеріалу освітяни встигли придбати у підприємця за таку високу ціну термометрів ще майже на чверть мільйона гривень. Придбавши термометри, наприклад, по такій ціні, як відділ освіти Чорноморської міської ради, одеські освітяни могли б зекономити понад 135 тисяч гривень, тобто, більш ніж половина витрачених коштів. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Одесі партійну символіку розповсюджують люди, які представляються чиновниками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"