В Одесі партійну символіку розповсюджують люди, які представляються чиновниками

Люди, котрі представились співробітниками міського департаменту праці й соціальної політики, разом з ліками до будинків одеситів приносили агітаційні матеріали партії "Довіряй ділам"

В Одесі партійну символіку розповсюджуют…

Портал Depo.Одеса розбирався, як це може бути пов'язано з бюджетними коштами. 

9 мільйонів 381 тисяча 535 гривень витратив департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради на те, щоб придбати: 

  • 95 000 пляшечок дезінфектора; 

  • 95 000 наборів з Амброксолу, Парацетамолу та Ібупрофену; 

  • 95 000 пакунків по 5 одноразових медичних масок; 

  • 95 000 упаковок Аскорбінової кислоти; 

  • 95 000 листів з роздрукованим "Складом набору". 

Інформація про ці закупівлі є у публічному модулі аналітики BI Prozorro

Водночас додому до одеситів почали приходити особи, які називаються співробітниками департаменту праці й соціальної політики. Цю люди пропонують отримати пакет з ліками та інформаційними матеріалами. Вони мають особисті дані одеситів, адже за ліки та інформацію треба розписатися у журналі, де вказані прізвище, ім’я та по батькові людини, котра отримує свій набір, а також її адреса. І все б нічого, але ліки й інформаційні матеріали ці особи приносять у пакетах з партійною символікою та агітаційними матеріалами партії "Довіряй ділам". Візити відбуваються у робочий час

"Співробітники департаменту" з агітаційними матеріалами потрапили на відео: 

 

У пресслужбі Одеської міської ради стверджують, що ці люди не є співробітниками департаменту праці та соціальної політики й пообіцяли розібратися у ситуації.  Прессекретарка партії "Довіряй ділам" Марія Яницька питання про агітаторів ігнорує. Тому дізнатися, з яких причин партійні агітатори видають себе за співробітників департаменту, не вдалося. У будь-якому разі партія зобов'язана подати фінансову звітність у НАЗК, де можна буде перевірити, чи витрачали у "Довіряй ділам" гроші на пакети з "ліками та інформацією". Бо поки що це виглядає так, ніби пов'язана з міським головою Одеси партія "пропіарилася" напередодні місцевих виборів за кошти міського бюджету.

Отримати від агітаторів пакет, щоб перевірити його склад, поки що не вдалося. На питання про те, як саме департамент розповсюджує 95 000 наборів ліків, у пресслужбі міської ради ще не відповіли. 

Раніше ми повідомили, що з партійного з'їзду ОПЗЖ в Одесі поліція вивезла 50 озброєних чоловіків. 


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"