Одеська служба у справах дітей вступилася за маму з немовлям з вірусного відео
Керівниця служби у справах дітей дала розгорнутий коментар щодо жінки, яка начебто ночувала на дитячому майданчику з немовлям
- Одеса
 - 
                                        
8 вересня 2021 12:50
 
                                                            
                            
                                                        
                                                            Абсолютно нормальну, не асоціальну молоду матір затравили у соціальних мережах і довели до нервового зриву через вірусне відео, – говорить начальниця служби у справах дітей Одеської міської ради Юлія Нікандрова. Виявилося, що жінка, яка начебто ночувала на дитячому майданчику в Одесі насправді просто прийшла до свого громадянського чоловіка – охоронця і задрімала, чекаючи закінчення його зміни. Нагадаємо, раніше до соцмереж потрапило відео, авторка якого стверджувала, що жінка з немовлям п'яту ніч спить просто неба, бо чоловік б'є її і виганяє з дому. Авторкою відео виявилася мати сплячої на дитячому майданчику жінки і бабуся немовляти. На молоду матір поліція склала адмінпротокол – їй загрожує штраф. Батька двомісячної дитини через ролик звільнили з роботи. За твердженням самої молодої мами, що потрапила на відео сплячою, її батьки таким чином намагаються відібрати в неї дитину заради соціальних виплат.
Юлія Нікандрова зняла велике відео, в якому розповіла про ситуацію. За її словами, молода мама, яка потрапила на відео, коли заснула на дитячому майданчику, не є асоціальною особою. Вона повнолітня, переселенка з Луганщини, проживає в Одеській області разом з дитиною та громадянським чоловіком. Пара з немовлям орендує житло в селі. Чоловік працював охоронцем на дитячому майданчику і жінка з дитиною чекали його зі зміни, а не спали п'яту ніч просто неба, повідомляє Depo.Одеса, посилаючись на відеокоментар чиновниці.
У своєму відеокоментарі чиновниця не говорить прямо про те, якими були мотиви авторки відео, але зазначає, що ролик викладено не тоді, коли він був знятий. Юлія Нікандрова закликала не знімати і не викладати такі відео заради хайпу, ламаючи людські долі.
У молодої мами – Марії, яку поліції та соціальним службам довелося розшукувати після розповсюдження вірусного ролика, у відділку здали нерви через той тиск, який на неї чинився та травлю у соцмережах, де її називали асоціальною, повідомила Нікандрова.
Наразі з Марією та її маленьким сином все добре, супроводом сім'ї опікуються соціальні служби міста Чорноморськ, оскільки саме вони відповідальні за територію, на якій винаймає житло молода мама.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що педофіла з Одещини засудили до шести років ув'язнення.
                                    Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
 
                                
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:16Відновлення ураженого окупантами енергооб'єкта на Одещині потребуватиме часу, - ДТЕК
 - 08:47Ворог атакував Одещину: Бив по портовій та енергетичній інфраструктурі ФОТО
 - 09:43На Одещині росармія атакувала автостоянку: є загиблі та поранені (ФОТО) ФОТО
 - 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
 
- 20:15Суд визначив подальшу долю Труханова на найближчі два місяці
 - 14:05Нападникам на працівників ТЦК в Одесі загрожує до 15 років ув'язнення, – СБУ
 - 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
 - 22:06Продавав "бронь" ухилянтам: На Одещині затримали ексчиновника військової адміністрації (ВІДЕО) Відео
 
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
 - 10:11Рятувальники показали наслідки обстрілу Одещини ФОТО
 - 08:26Внаслідок атаки дронів у Подільську на Одещині зникло світло і вода, відомо про затримки потягів
 - 07:34На Одещині два поїзди будуть прямувати із затримкою
 - 22:31Повінь для ексмера Одеси обернулася підозрою у службовій недбалості
 - 12:04В Одесі стався озброєний конфлікт між працівниками ТЦК та п'яним поліцейським
 - 11:29Рішення про позбавлення громадянства Труханова не є політичним, - Зеленський
 - 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
 - 12:31На Одещині семеро чоловіків на BMW X5 намагалися прорватися через кордон до Молдови, – ДПСУ ФОТО
 - 20:34На Одещині чоловік зв'язав і викрав 10-річного хлопчика через конфлікт у школі, — поліція
 - 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
 
                                        Сектор
                
                                            
