Одеська каратистка завоювала п'яту золоту медаль

Одеситка успішно показала себе у Токіо, де проходив турнір з карате серії Premier League - Tokyo 2019

Одеська каратистка завоювала п'яту золот…

Як повідомляє Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста, у змаганнях взяли участь 649 каратистів з 79 країн світу.

У складі збірної України Одесу на турнірі представила Анжеліка Терлюга, яка виступала у ваговій категорії до 55 кг.

Одеситка провела п'ять боїв і здобула 5 перемог, в результаті чого зайняла 1 місце турніру серії Karate 1 - Premier League.

Цьогоріч Анжеліка Терлюга завоювала вже п'яту золоту медаль етапів Premier League, закріпившись на першому місці у ваговій категорії 55 кг у світовому і олімпійському рейтингах.

Підготував спортсменку до змагань тренер Денис Морозов.

Нагадаємо, дві каратистки з Одещини отримали звання "Заслужений майстер спорту України".