Одеська каратистка стала срібною призеркою міжнародного турніру

Одеська каратистка Анжеліка Терлюга стала срібною призеркою турніру "Карате 1 серія А", який проходив в столиці Чилі Сантьяго

Одеська каратистка стала срібною призерк…

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на пресслужбу відділення Національного олімпійського комітету в Одеській області.

У фіналі змагань у категорії "до 55 кг" Анжеліка Терлюга (тренер – Денис Морозов) поступилася бразилійці Валерії Кумізакі. Перший точний удар нанесла суперниця на 62-й секунді бою та повела 1:0. Одеситка відповіла атакуючим ударом, який оцінили в два бали. Втім, останнє слово залишилося за Кумізакі, за 54 секунди до завершення. У підсумку – 2:2. І за рішення суддів переможницею була оголошена бразилійка.

На шляху у фінал Анжеліка перемогла американку Бранді Робінсон (2:1), потім чилійку Валентину Торо Менесес з рідким для карате рахунком 10:6, японку Сару Ямаду (4:0) і, нарешті, в півфіналі – німкеню Яну Бітч (6:3).

У пресслужбі зазначили, що цього року Анжеліка Терлюга чотири рази вигравала тільки на турнірах Прем’єр-ліги (Париж, Рабат, Шанхай, Токіо), а ось на турнірах серії А на вищу сходинку вона не підіймалася, у Дубаях та Сантьяго каратистка отримала срібні нагороди, а у Зальцбурзі – бронзу. Втім, це не заважає одеській спортсменці впевнено лідирувати в олімпійському рейтингу в своїй категорії, випереджаючи Вен Цзю Юнь із Тайваня на 1200 очок (4727,5 проти 3725).

Нагадаємо, у серпні поточного року Анжеліка Терлюга отримала звання "Заслужений майстер спорту України".