ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеситка звернулася до суду через те, що її дитину без щеплення від кору не пускають у садок

Підготовче засідання по справі призначено на 23 лютого 2018 року, та розпочнеться об 11:00 у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду

Depo.
13 лютого 2018 12:58
ФОТО: depo.ua

Одеситка, яка представляє свою дитину, подала до суду позов до до Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Одеської міської ради та до одного з Одеських дошкільних навчальних закладів. Третя особа по справі - Департамент освіти та науки Одеської міської ради. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеського окружного адміністративного суду.

Відповідно до протоколу від 28 грудня 2017 року позачергового засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дітям, не щепленим проти кору, заборонено відвідувати навчально-виховні заклади міста. Окрім цього, за наказом завідуючого цього дошкільного навчального закладу від 12 січня 2018 року дитині, яку представляє позивач, заборонено відвідувати дошкільний навчальний заклад.

Позивач мотивує заяву тим, що документи, які передбачають відсторонення дитини від відвідування дошкільного навчального закладу, є грубим порушенням гарантованого законом права на освіту та вимагає допустити її до навчально-виховного процесу.

Нагадаємо, раніше в Одесі через заборону відвідування шкіл та садочків дітьми без щеплень від кору матері вийшли на мітинг.

Depo.Одеса писав, що в Одесі заборонили дітям, що не мають щеплень, відвідувати школи та садочки.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook