Нового керівника Одеського медуніверу не пускають на роботу

Костянтин Аймедов не може приступити до виконання своїх обов'язків

На сьогодні, 19 липня, новопризначений керівник Одеського медуніверситету, завідувач кафедри психології Костянтин Аймедов не може почати працювати, оскільки охорона ВНЗ та співробітники університету не пускають його до закладу. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров'я.

Аймедова призначили виконуючим обов'язки ректора після того, як у вівторок, 17 липня МОЗ достроково розірвало контракт з ректором ОНМедУ Валерієм Запорожаном.

"Такий розвиток подій підтверджує, що керівництво ОНМедУ не налаштоване на співпрацю та вчиняє дії, що свідчать про відвертий саботаж та невиконання наказів МОЗ України. Міністерство стурбоване такою позицією співробітників ОНМедУ, оскільки блокування роботи офіційно призначеного в.о.ректора не лише унеможливлює подальше проведення комісійної перевірки МОЗ України, але й може негативно відобразитися на функціонуванні університету в період вступної кампанії", - йдеться у повідомленні МОЗ.

Комісія МОЗ України, що здійснює перевірку дотримання ректором Одеського медуніверситету Валерієм Запорожаном статуту університету та умов контракту з Міністерством, продовжує перебувати в ОНМедУ. Проте члени комісії не отримали всі необхідні документи для проведення перевірки, а також не отримали письмових пояснень щодо ненадання таких документів, що унеможливлює фактичне здійснення перевірки.

Нагадаємо, ректора Одеського медуніверу звільнили за порушення контракту та звітності про роботу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса