Ректора Одеського медуніверу звільнили за порушення контракту та звітності про роботу, - Супрун

Члени комісії змогли здійснювати перевірку в університеті лише в присутності журналістів

Міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун підписала наказ про звільнення з посади ректора Одеського національного медичного університету Валерія Запорожана, пише Depo.Одеса з посиланням на "РБК-Україна".

За словами Супрун, в МОЗ побачили численні порушення в звіті ректора про роботу.

"У цьому році ми запрошували всіх ректорів медуніверситетів, щоб вони не тільки здавали письмовий звіт про свою роботу, а також приїхали в міністерство і подали нам звіт особисто. Після звіту ректора Одеського університету ми побачили дуже багато порушень, які насамперед стосуються фінансових справ, корупційних справ, організаційних справах, а також справах освіти студентів. Ми не прийняли звіт, і повідомили, що будемо проводити перевірку ", - розповіла Супрун.

В.о. міністра підкреслила, що члени комісії змогли здійснювати перевірку в університеті лише в присутності журналістів.

"Організували перевірку, зайшли в університет, але поки були журналісти і камери, членів комісії пропустили, але тільки вони пішли, їх викинули і сказали, мовляв, забороняємо і не погоджуємося на перевірку, а адвокат ректора попросив, щоб комісія написала акт про те, що їй не дозволяють провести перевірку", - зазначила Супрун.

"Наша комісія написала цей акт і направила в міністерство. Цей акт демонструє, що ректор не дотримується умов свого контракту, тому що в контракті він підписав, що буде погоджуватися на перевірки авторитетного міністерства", - додала Супрун.

Нагадаємо, що Супрун звільнила ректора Одеського національного медичного університету.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса