ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Новий склад облради Одещини: аграрії, сепаратисти і кримінал

ЦВК оголосила оновлений склад депутатського корпусу одеської облради
Depo.
8 листопада 2015 21:00
ФОТО: depo.ua
Новий склад облради Одещини: аграрії, сепаратисти і кримінал
Новий склад облради Одещини: аграрії, сепаратисти і кримінал

Depo.Одеса наводить більш детальну інформацію про нових обласних депутатів.

Перш за все слід сказати, що більшість депутатських крісел в облраді "заробили" представники "Опоблоку": вони отримали найбільше - 21,82 % - голосів. Такий результат означає, що партії дісталося 23 депутатських мандати.

"Опоблокіці" залучили в свої ряди чимало вже відомих прізвищ. Серед них - Микола Скорик, колишній губернатор Одещини, а нині - народний депутат. Скорик, як і багато інших екс-"регіоналів" Одеського регіону, вже встиг прославився висловлюваннями про окремий статус Одеси "порто-франко", що старанно "розгяняється" проросійськими сепаратистами, та підтримкою ідей "антимайдану". Причому йому вдалося пройти як в міську, так і в обласну ради, але вирішивши мислити ширше, Скорик віддав перевагу останній.

Наступний представник "Опоблоку", про якого є що сказати - Князь Аршалуйсовіч Хачатрян. Князь в даному випадку - не титул, а досить незвичне для пересічного українця ім'я. Депутату належить компанія "Березівкаагрошляхбуд".

Дмитро Барвіненко вважається мало не головним аграрним "рішалою" на Одещині. Його син, колишній представник Партії регіонів Віталій Барвіненко, цілком підтверджує вислів, що яблуко від яблуні недалеко падає. За часів Євромайдану Барвіненко-молодший вже почав робити перші спроби оголосити себе "контрреволюційним комендантом Бессарабії". Як вбачається, не без підтримки свого тата і спонсорів з Росії. 

Віктор Баранській - колишній "регіонал" та депутат Хмельницької облради, нині безпартійній. Підприємець.

Олександр Адзеленко - колишній голова Березівської райдержадміністрації Одеської області, пенсіонер. Микола Комаров - голова Троїцької сільради Біляївського району.

Сергій Дімітрієв - колишній голова комісії з питань побутового, торговельного обслуговування, розвитку підприємницької діяльності Болградської міської ради,фізична особа-підприємець.

Володимир Осіпов - безпартійній, тимчасово не працює.

Володимир Кривошея - теж безпартійній, але з роботою в нього помітно краще: він є комерційним директором товариства з обмеженою відповідальністю "Стар Шайн Шіпінг".

Владислав Фінік – екс-начальник слідчого відділу слідчого управління прокуратури Одеської області, екс-заступник прокурора Житомирської області, колишній начальник відділу захисту прав громадян прокуратури Одеської області та заступник прокурора Одеської області. Підпадає під Закон "Про очищення влади", нині безпартійній, почав займатися підприємницькою діяльністю.

Віктор Андрєєнков - помічник-консультант народного депутата України Миколая Скорика в апараті Верховної Ради України, технічний директор продакшн-студії "Мангуст Фільм" .

Сергій Лупашко - безпартійній, директор сільського господарства "Круїз", яке є найбільшим в Кодимському районі господарством з вирощування овочів.

Віктор Бубнов - адвокат Одеської обласної колегії адвокатів, екс -"регіонал", голова депутатської постійної комісії з питань економіки та бюджету Котовська.

Віктор Бакланов - заступник голови Роздільнянської районної ради, попав під хвилю мобілізації, але дивним чином получив відстрочку.

Ірина Коваліш тимчасово не працює, але фірма "Аквілон Кепітал", яка знаходиться в Одесі, записана на неї.

Віталій Саутьонков - безпартійній, заступник директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Сапсан Трансшип". По округу №29 Комінтернівського района йшов від Політичної Партії "Відродження", де займався підкупом виборців шляхом роздавання дорогих подарунків.

Володимир Чумаченко - офіційно пенсіонер, але на пенсії не сумує і є директором фермерського одноіменного господарства - "Чумаченко Володимир Васильович".

Іван Стріл - член політичної партії "Опозіційній блок", директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Нива"".

Павло Напрієнко - безпартійній, головний "пельменяр" Одеси - гендиректор Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий Дім "Левада".

Анатолій Чередниченко - екс-регіонал, член Політичної Партии "Опозіційній блок", голова АРК "Прідунайська "Нива", спортсмен-пауерлифтер. Виконував обов'язки першого заступника Білгород-Дністровського міського голови.

Ігор Кліменко - безпартійній, директор мережі парфумерних магазинів "Бомонд". Свого часу був членом партії "Сильна Україна" Тігіпка.

Валерій Лобанов - член політичної партії "Опозіційній блок", директор приватного підприємствоа "Ексім-В".

І, нарешті, Вадим Шкарівській - просто пенсіонер.

Другою партією після "Оппоблоку" йде партія Петра Порошенка "Солідарність", яка набрала 26,19 % голосів. Вона буде представлена в облраді 22 депутатами.

Микола Авілов - пенсіонер, спортсмен-легкоатлет, Олімпійський чемпіон, учасник трьох Олімпіад.     

Анатолій Урбанський - безпартійний, начальник відділу експлуатації флоту у ТОВ "РіверТранс Сервіс".  Син колишнього заступника міністра транспорту і зв'язку Ігора Урбанського.

Андрій Абрамченко - міський голова Ізмаїлу. Колишній член партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна".

Сергій Паращенко -  екс-"регіонал", член партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", голова фермерського господарства "АФ Бургуджі", директор ПП "Агрофірма Росія - Південь".

Юрій Маслов - безпартійний, професор кафедри соціальних теорій в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова. З ім'ям Маслова пов'язаний корупційний скандал: за повідомленнями ЗМІ, в 2011 році проти нього порушили кримінальну справу за фактом протиправного привласнення і легалізації (відмивання) коштів державного банку "Київ", який він очолював в період 2009-2010 роках. Йшлося про значну суму в 140 млн. грн. Тоді справу було передано до суду, проте в результаті все закінчилося прогнозованим нічим.

Дмитро Барінов - безпартійний, голова правління ПАТ "Українське Дунайське пароплавство".

Родіон Абашев - заступник міського голови Ізмаїлу.

Олег Бабенко - заступник генерального директора ТОВ "Національне правниче бюро".

Микола Сорочан - безпартійний, директор товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма "Кодима"".

Олег Кутателадзе - безпартійний, керівник юридичного відділу і голова товариства з обмеженою відповідальністю "ТІС". Член Одеської обласної колегії адвокатів - людина, добре знайома з прокурорами і суддями, а також досить авторитетний підприємець, що, подейкують, має вагу в кримінальному світі.

Марина Зінченко - безпартійна, директор департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації.

Валентин Волканов - безпартійний, генеральний директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрпродком".  В рідному селі Задунаївка Волканова, м'яко кажучи, недолюблюють. Тому що, користуючись довірою і, в якійсь мірі, юридичною безграмотністю односельців, він просто взяв і забрав колгоспну землю собі.

Микита Кузькевич - безпартійний, помічник-консультант народного депутата України в апараті Верховної Ради України. (1993 р.н.)

Микола Дерев’янко - директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Коланд".

Олександр Бондаренко - голова фермерського господарстві "Шевченко".

Марія Гайдар загалом добре відома. Безпартійна, радник голови Одеської обласної державної адміністрації, донька відомого російського політика і реформатора Єгора Гайдара, онука не менш відомого письменника Аркадія Гайдара, пердаставник російської партії Союз правих сил.

Аркадій Губерник - екс-"регіонал", доцент Одеського державного економічного університету.

Віталій Свічинський - безпартійний, голова Савранської районної державної адміністрації.

Алла Гінак - гендиректор ТОВ "Белста", обрана мером міста Білгород-Дністровський.

Олесь Вітряний - уродженець Хмельниччини, безпартійний. У вересні голова Хмельницької громадської організації "Комітет моніторингу органів влади" Олесь Вітряний офіційно очолив Балтську РДА.

Володимир Щербина - директор приватного підприємства "Петра".

Вндрій Івашов - просто підприємець.

Також своїх депутатів до облради Одещини "запустить" партія мера Одеси Геннадія Труханова "Довіряй ділам", яка набрала 14,29 % голосів і буде представлена 12-ма депутатами.

Геннадій Труханов в місті більш, ніж відомий. Одеський міський голова, голова "ручної" партії "Довіряй ділам". Вважається одеським лобістом Юри "Єнакіївського" Іванющенка. Сам Труханов колись так прокоментував чутки про зв'язки з криміналітетом, в яких його раніше неодноразово звинувачували опоненти: "Контактував з ними і контактую до сих пір".

Вадим Теплицький - безпартійний, директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Білд-Про".

Олександр Ахмеров - молодший науковий співробітник НДІ фізики ОНУ ім. І. Мечникова.

Ольга Юрко - безпартійна і до обрання до облради тимчасово непрацююча.

Євгіня Абрамова - безпартійна, директор Департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради.

Олександр Іваницький - заступник голови ВАТ "Іллічівський судноремонтний завод".

Дмитро Чапір та Ігор Іоганов - підприємці.

Анатолій Хмелевський - безпартійний, заступник директора Товариства з обмеженою відповідальністю "Союз".

Володимир Сушков - безпартійний, голова Київської районної адміністрації Одеської міської ради.

Анатолій Садовник - головний лікар у ДЗ ДСС Санаторій "Люстдорф" МОЗ України.

Віталій Харченко - безпартійний, голова Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Четверте місце зайняла політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", яка набрала 13,10 % і приведе з собою 11 депутатів.

Олег Радковський тимчасово не працює. Нью-Йоркська газета "Нове російське слово" свого часу писала про те, що Радковський Олег Володимирович був пов'язаний з відмиванням коштів та залученням наркодоларів на будівництво торгового центру "Наталка-сіті" в Одесі.                 

Леонід Шимон - директор ПП "Арт-Тексгруп".

Алла Стоянова - голова фермерського господарства "Стоянов А.А.".

Михайло Лазаренко - директор Балтської швейної фабрики.

Олександр Барський - керівник представництва Державної регуляторної служби.

Сергій Шевчук, Ігор Плехов, Олег Батлюк - підприємці.

Сергій Петровський - голова наглядової ради ПОА "Іллічівський судноремонтний завод".

Валентин Душейко - голова правління ТОВ "Южремверстат".

Олег Казимиров відомий тільки тим, що тимчасово не працює.

Вісім депутатів обласної ради пройшли і від партії "Відродження".

Василь Гуляєв - народний депутат України.

Олександр Усінов - безпартійний, директор Овідіопільської ДЮСШ № 1.

Олексій Кобильніков - пенсіонер.

Ігор Недозимований - безпартійний, представляє Громадську організацію "Альфа-Плюс".

Євгеній Копотієнко - безпартійний, підприємець. Копотієнко досить відомий у Одесі громадянин - переважно контрабандним ввезенням в Україну товарів народного споживання через морські порти Одеси та Іллічівську.

Володимир Ткач - директор ТзДВ "Затишанське хлібоприймальне підприємство".

Ігор Учитель - безпартійний, президент ПАТ "Одесагаз". Перед виборами головний газівник міста відзначився тим, що підкуповув виборців вугіллям. Хоча логічніше було, напевне, газом...

Віталій Разумов - директор  ТОВ "Колос".

І, нарешті, ще 8 депутатів зайняли крісла від партії "Наш край".

Серед них один з очільників партії Антон Кіссе - безпартійний, народний депутат України. Президент Асоціації болгар України, Президент Асоціації спортивної боротьби Одеської області.

Панас Самунжи - голова сільськогосподарського виробничого кооперативу "Криничне" Болградського району Одеської області.

Ігнат Братінов - безпартійний, Генеральний директор ТОВ "Шампань України".

Георгій Чиклікчи - голова сільськогосподарського виробничого кооперативу "Дружба".

Іван Кюссе - Директор ПП "Роман".

Марія Попова - головний редактор  тижневика "Огляд плюс".

Олександр Кащі - адміністратор фірми "МК".

Юрій Дімчогло - гендиректор ТОВ "Поромний комплекс Орлівка".

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.