Названі найактивніші кандидати-мажоритарники на Одещині

Найбільш активні кампанії в виборчих округах розгорнули кандидати самовисуванці, переважна більшість з яких є народними депутатами Верховної Ради VIII скликання

Як повідомляє Depo.Одеса, про це йдеться у звіті Громадянської мережі ОПОРА, який був презентований сьогодні, 19 липня, в Одесі.

- В окрузі № 133 основна боротьба точиться між двома конкурентами, що розгорнули найбільш масштабними кампанії: самовисуванцем Дмитром Танцюрою, який є депутатом Одеської міськради та кандидатом від Опозиційної платформи "За життя"
Віктором Баранським, який є депутатом Одеської обласної ради. Останній проявляв помітну активність в межах округу щонайменше останні півтора роки на відміну від Дмитра Танцюри, який активізувався лише наприкінці весни 2019 р. Високу активність в окрузі проявляє також кандидат від партії "Слуга народу" Артем Дмитрук.

- В окрузі №134 масштабну кампанію розгорнув кандидат-самовисуванець Геннадій Чекіта, який був обраний народним депутатом ВР VIII скликання у цьому окрузі. Набагато меншу активність в окрузі проявляє кандидат від партії "Слуга народу" Олег Колєв. Помітну активність проявляє й кандидат-самовисуванець Євген Червоненко. Кандидати найбільш активні в прямій роботі з виборцями, в поширенні друкованої продукції, а також зовнішньої реклами.

- В окрузі №135 найбільш активні агітаційні кампанії здійснюють самовисуванець Сергій Ківалов, обраний народним депутатом в ВР VIII скликання в цьому ж окрузі, а також кандидат від партії "Слуга народу" Олексій Леонов. Сергій Ківалов у липні максимально активізувався у проведенні зустрічей з громадянами, проявляючи високу активність і в усіх інших формах здійснення передвиборчої агітації. Олексій Леонов максимально помітний в розміщенні зовнішньої реклами, а також в організації роботи мережі вуличних агітаційних наметів, через які поширюється друкована продукція як кандидата, так і партії. 

- В окрузі №136 єдиним кандидатом, який проявляє значну активність, є обраний в зазначеному окрузі народним депутатом VIII скликання самовисуванець Дмитро Голубов. Кандидат здебільшого здійснює агітацію через зовнішню рекламу, а також
проведення святкових та дитячих заходів. 

- В окрузі №137 найбільш масштабну кампанію розгорнув самовисуванець Олексій Гончаренко, народний депутат ВР VIII скликання, обраний в загальнодержавному окрузі від "БПП". Кандидат максимально активний у проведенні зустрічей з громадянами в населених пунктах округу, поширює друковану агітаційну продукцію, влаштовує масові заходи та розміщує зовнішню рекламу. Значно меншу активність проявляє кандидат від партії "Слуга народу" Олександр Муконін, переважно у розміщенні зовнішньої реклами та поширенні друкованої агітаційної продукції. Зустрічі з виборцями проводять
кандидат від ВО "Батьківщина" Михайло Лазаренко та кандидат від Опозиційної платформи "За життя" Володимир Осіпов. У
липні, на відміну від червня, не проявляв активність кандидат-самовисуванець, народний депутат ВР VIII скликання, обраний в цьому ж окрузі, Леонід Клімов.

- В окрузі №138 найбільш масштабні кампанії розгорнули самовисуванець, народний депутат ВР VIII скликання, обраний в цьому ж окрузі, Іван Фурсін, а також кандидат від партії "Опозиційна платформа "За життя"" Князь Хачатрян, який є депутатом Одеської обласної ради. Кандидати найбільш активно проводять зустрічі з виборцями в населених пунктах виборчого округу. Активність також проявляє кандидатка від ВО Батьківщина, переважно, у розміщенні зовнішньої реклами, а також поширенні друкованої агітаційної продукції.

- В окрузі №139 основна боротьба розгорнулась між кандидатами самовисуванцем, народним депутатам ВР VIII скликання, обраним в цьому ж окрузі, Олександром Пресманом, а також між кандидатом від "Опозиційної платформи "За життя"" Віталієм Саутьонковим. Основною формою активності Олександра Пресмана є проведення масових заходів та зустрічей з виборцями, які часто супроводжуються наданням послуг або ж товарів його іменного благодійного фонду. Віталій Саутьонков активно проводить зустрічі з виборцями. Обидва кандидати також активні в розміщенні зовнішньої реклами, а також поширенні друкованої агітаційної продукції.

- В окрузі №140 найбільш масштабну кампанію веде кандидат-самовисуванець, народний депутат ВР VIII скликання, обраний в цьому ж окрузі, Василь Гуляєв, який максимально активний в проведенні зустрічей з громадянами. Меншу активність проявляє кандидат від партії "Слуга народу" Сергій Колєбошин, (заступник голови Одеської ОДА), який також активно проводить зустрічі з виборцями, а також проявляє значну активність в розміщенні зовнішньої реклами та поширенні друкованої агітаційної продукції.

- В окрузі № 141 найбільша кількість кандидатів, в порівнянні з іншими округами області, розгорнула масштабні агітаційні кампанії. Кандидат-самовисуванець, обраний народним депутатом ВР VIII скликання в цьому ж окрузі Віталій Барвіненко, самовисуванці Алла Гінак, яка є мером Білгород-Дністровського, Трифон Антов, який нині має мандат депутата Одеської
обласної ради, Василь Резніченко, голова Лиманської ОТГ Татарбунарського р-ну, а також кандидат від партії "Слуга народу" Олександр Ткаченко. Всі кандидати найбільше уваги приділяють проведенню зустрічей з виборцями, розміщенню зовнішньої реклами. Активні кандидати і в поширенні друкованої агітаційної продукції. Віталій Барвіненко також активно влаштовує святкові та масові заходи, які часто організовані іменним благодійним фондом кандидата. Кандидати Віталій Барвіненко та Тріфон Антов в
зовнішній ідентифікації використовують символіку, максимально наближену до символіки партії "Слуга народу".

- В окрузі №142 найбільш активну кампанію розгорнув кандидат-самовисуванець, народний депутат, обраний в зазначеному окрузі в ВР VIII скликання, Антон Кіссе, який найбільшу увагу приділяє здійсненню зустрічей з виборцями. Активні в окрузі також кандидати від партії "Слуга народу" Руслан Плохой, ВО "Батьківщина" Олег Капсамун та "Опозиційна платформа "За життя"" Сергій Димитрієв. Згадані кандидати також розміщують зовнішню рекламу, кандидатиПлохой та Капсамун крім того поширюють друковану агітацію серед громадян округу.

- В окрузі №143 масштабні агітаційні кампанії розгорнули кандидат-самовисуванець Анатолій Урбанський, брат обраного в зазначеному окрузі народним депутатом ВР VIII скликання Олександра Урбанського, а також кандидат від партії "Слуга народу" Віктор Куртєв. Обидва кандидати активно проводять зустрічі з громадянами, поширюють друковану продукцію та
розміщують зовнішню рекламу. 

Нагадаємо, стало відомо, які партії найактивніше проводили агітацію на Одещині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook