Стало відомо, які партії найактивніше проводили агітацію на Одещині

Найбільш масштабну активність в Одеській області розгорнули політичні партії "Опозиційний блок", "Опозиційна платформа – "За життя"", а також "Слуга народу"

Як повідомляє Depo.Одеса, про це сьогодні, 19 липня, під час прес-конференції в Одесі повідомили у Громадянській мережі ОПОРА.

Крім "Опоблоку", "Опозиційної платформи – "За життя"" та "Слуги народу", значну активність на території всієї Одеської області проявляють партії "Європейська солідарність", ВО "Батьківщина" та "Українська стратегія Гройсмана".

""Радикальна партія Ляшка" проявляє значну активність, проте обмежену територіально центральними та північними районами Одеської області. Значну активність в обласному центрі проявляє "Опозиційний блок". Партія "Голос" проявляє помітну активність в
обласному центрі", – зазначили в ОПОРІ.

Представники партій змагаються за голоси виборців, переважно, розміщуючи зовнішню рекламу, проте у липні всі зазначені партії, окрім "Голосу", також активізувалися в поширенні друкованої продукції через мережі вуличних агітаторів та агітаційних наметів. "Така агітація, як правило, здійснюється сумісно з кандидатами в одномандатних округах, висунутих політичними партіями. Зустрічі з громадянами кандидатів в багатомандатному виборчому окрузі, під час яких презентувались програми політичних партій,
влаштовували "Голос", "Опозиційна платформа "За життя"", "Європейська солідарність", "Слуга народу", ВО "Батьківщина", Об’єднання "Самопоміч", "Сила і честь", "Голос", а також "Рух нових сил", – розповіли в ОПОРІ.

Крім того, "Опоблок" у липні організував масштабне турне по Одещині білоруського гурту "Пісняри". Візіт лідера в регіон влаштував і "Голос". Під час зустрічі з виборцями відбулася презентація партії та концерт Святослава Вакарчука.

Нагадаємо, в ОПОРІ назвали кандидатів від Одещини, які найчастіше робили виборцям "подарунки".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook