Наскальні написи та чуднуваті скульптури: Що залишають українці на курорті Одещини на згадку про себе

Хтось полюбляє відпочивати в Аркадії, на пляжах Фонтану в Одесі або у передмісті, а хтось їде геть подалі від цивілізації, туди, де немає гучних ресторанів та шаленої публіки. Одним із таких місць є невеличке село Лебедівка, що у Татарбунарському районі 

Наскальні написи та чуднуваті скульптури…

У Лебедівці, яка розташована на території Нацпарку "Тузлівські лимани", теж є цивілізовані пляжі, проте багато кого вони не зовсім влаштовують і відпочивальники намагаються піти далі від них, щоб насолодитися тишою та шумом хвиль, а не гучної музики. Відправився на такий пляж і кореспондент Depo.Одеса.

Тут можна зустріти чимало відпочивальників із Західної України та Молдови, чимало туристів із Білорусі. Центральні пляжі забиті людьми, а ось на так званих "диких" народу набагато менше. Багато хто з відпочивальникі не тільки насолоджується морем та сонцем, а й залишає на згадку про себе "наскальні" написи, виконані із мушель, благо, цього матеріалу тут вдосталь.

На схилі можна зустріти "привіти" від туристів з різних куточків України: Києва, Білої Церкви, Козятина, Шостки, Фастова, Луцька та інших. Залишають написи і туристи з Білорусі.

Дехто, хто вважає себе скульптором, створюють своєрідні скульпутри та композиції. Тут можна побачити русалоньок, якісь "астральні" споруди, серця та інше.

Для своєї творчості відпочивальники використовують як схили, так і узбережжя вздовж Чорного моря. 

Фото: Олекса Шкатов

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook