На відкритті ОМКФ чекають Зеленського та Джамалу 

Сьогодні, 12 липня, в Одесі відкривається ювілейний міжнародний кінофестиваль

У фестивальному центрі "Родіна" в Одесі відбулась прес-конференція відкриття ювілейного ОМКФ, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Президент ОМКФ Вікторія Тігіпко розповіла, що фестиваль вже має свою десятирічну історію, йому є куди рухатись, і вона сподівається, що "він буде жити вічно".  "Ми зробили ставку на інтелектуальне кіно, кіно, яке змінює свідомість, це правильний напрямок", - вважає Вікторія Тігіпко. 

Генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич додала, що фестиваль постійно підтримує молодих режисерів і професіоналів, а також підіймає важливі гендерні питання.

За словами програмного директора ОМКФ Антельма Відо, фільми, які покажуть на Міжнародному та Національному конкурсах фестивалю, це перша можливість побачити їх на великому екрані в Україні. Він розповів, що організатори ОМКФ вирішили створити новий приз – у Національній програмі відтепер з’явиться приз глядацьких симпатій. Таким чином, найкращий режисер чи режисерка у Нацпрограмі отримає 100 тис. грн.

Відповідаючи на питання журналістів, президент ОМКФ Викторія Тігіпко зізналася, що організатори чекають сьогодні на червоній доріжці президента Володимира Зеленскього та співачку Джамалу, яка виступить на відкриті. "Ми чекаємо на нього сьогодні (Зеленського, - Ред.), запрошення є. Сьогодні у літаку летіли всі, хто має бути на ОМКФ і з ним зустрітися", – сказала Тигипко. Також на відкритті за вагомий внесок у кіноіндустрію "Золотий Дюк" отримає Одеська кіностудія.

Depo.Одеса писав, що у Зеленського анонсували візит до Одеси на суботу, 13 липня.

Нагадаємо, на відкритті ОМКФ біля Музкомедії відбудеться шоу із танцюючих фонтанів.

На на час проведення ОМКФ в Одесі змінять схему руху транспорту. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса