На ремонт трьох пам'ятників архітектури на Гоголя збираються витратити понад 19 мільйонів

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило три конкурси на ремонт будівель, які розташовані на вулиці Гоголя

Як повідомляє Depo.Одеса, відповідні оголошення про ремонт будівель за адресами: вул. Гоголя, 5, вул. Гоголя, 7 та вул. Гоголя, 9 опубліковані у системі закупівель Prozzoro.

За трьома адресами планують провести ремонтно-реставраційні роботи фасаду та покрівель.

Так, будівля за адресою вул. Гоголя, 5, є пам'яткою архітектури місцевого значення, це – Будинок Фальц-Фейна, побудований у 1899 році. На нього мерія планує витратити 6 741 800 гривень. 

На ремонт будівлі на Гоголя, 7, яка є теж пам'яткою архітектури місцевового значення – Прибутковий будинок Фальц-Фейна, побудований у 1901 році, мерія виділяє 7 649 400 грн. На третю будівлю, що на Гоголя, 9, – 4 808 400 грн. За цією адресою розташований Житловий будинок Шимякіна, побудований у середині ХІХ століття.

Документи для участі у конкурсі на роботи у будинку під №5 прийматимуться до 26 червня, а наступного дня має відбутися аукціон, а от на роботи у будівлях №7 та №9 документи прийматимуть на день довше – до 27 червня, а аукціон має відбутися 1 липня.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса