На одному з округів Одещини затягують підрахунок голосів: Любитель Росії намагається обійти "Слугу народу"

В окрузі №139 з центром у Роздільній ніяк не можуть закінчити підрахунок голосів. Лідируючий тут "слуга народу" Ігор Васильковський повідомив про спроби скасувати результати виборів

 Як повідломляє Depo.Одеса, про це Ігор Васильсковський написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, представник "Оппозиційної платформи – За життя" Віталій Саутьонков робить все, щоб вирвати перемогу. "Вони наполягають на повторному перерахунку голосів. Зазначу, що у мене на руках є всі протоколи комісій з мокрими печатками. Результати підрахунку не викликали сумнівів ні у спостерігачів моїх конкурентів, ні у членів комісій, оскільки на дільницях не подали жодної скарги і не зареєстрували жодного акту про порушення. Це жалюгідна спроба перерахунку голосів не дасть результату, якщо команда мого опонента не накладе технології з фальсифікації документів. Вчора ми вже припинили кілька таких спроб винести виборчу документацію з Окружної виборчої комісії, щоб потім її підмінити", - написав Васильковський. 

На даний час, за данними ЦВК, в цьому окрузі опрацьовано 95,74% протоколів. Васильковский лідирує із показником 34,08%, а Саутьонков має 30,57%. Розрів між ними – більше ніж 2 тисяч голосів. 

За даними Depo.Одеса, Саутьонков подав до суду п'ять позовів на оскарження результатів, крім того, до Роздільної стягнуто кілька груп молодих чоловіків кремезної статі, що потенційно може призвести до силового варіанту вирішення проблем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook