На Одещині порахували дельфінів

Спеціалісти Українського наукового центру екології моря провели підрахунки популяції дельфинів на одеському узбережжі

Як повідомляє Depo.Одеса, про дослідження з підрахунку дельфінів написала у спільноті "Фани Чорного моря" у Facebook Олена Марушевська.

Польові дослідження проводилися з 30 травня по 5 червня, а маршрут становив 564 км вздовж Чорноморського узбережжя. Від Одеси до дельти Дунаю було обліковано 52 групи дельфінів. Від Одеси на схід – до Тендерівської коси науковці нарахували лише дев'ять груп дельфінів. 

Групи морських свиней науковці реєстрували найчастіше  - 33 зустрічі, але за загальною розрахунковою мінімальною чисельністю цей вид не є найпоширенішим: просто морські свині живуть самотньо або у невеликих зграях. Кількість зустрічей груп дельфінів-білобочок та афалін є приблизно однаковою  - 15 та 13 відповідно. Проте за розрахунковою мінімальною чисельністю дельфін-білобочка є найпоширенішим видом  - 1170 особин на 13 тис. кв. км прибережних вод України без врахування Криму. 

Мінімальна розрахункова чисельність (без поправки на ймовірність виявлення) для афалін і морських свиней становила 930 особин для кожного виду.

Depo.Одеса писав, що одеські науковці вирішили порахувати дельфінів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса