На Одещині представники Міноборони потайки розорали 1600 га заповідного Тарутинського степу
Військові, які розорали "Тарутинський степ", відмовилися говорити з громадськими активістами
- Одеса
-
18 березня 2017 17:31

Як передає Depo.Одеса, про це на своїй сторінці в Facebook повідомив директор НПП "Тузловськи лимани", Іван Русєв.
За словами Русєва, військові розорали 1600 га цілинної заповідної землі.
"У Фрумушиці зустрічаємося з журналістами і разом виїжджаємо в заповідний степ, щоб розповісти їм про те, що накоїли зі степом представники Міноборони. Бачимо далеко УАЗ-452 і недалеко від нього літає квадрокоптер, ведучи якусь зйомку оранки. Під'їжджаємо. Там група військових, які заховалися всередину машини. Представляємося, запитуємо, звідки вони... мовчок, ми ні звідки і кликати нас ніяк і взагалі у нас є начальник-підполковник, питайте у нього, он він там. Бачимо далеко дві фігури. Їдемо до них. У бінокль помічаємо, що вони уважно оглядають розораний заповідний степ і ведуть якісь заміри. Запитуємо, хто ви... ми ніхто і звати нас ніяк, в загальному, секретне завдання. На всі питання журналістів не було жодної відповіді. Дивна у них операція в заповідному Тарутинському степу. Нахабно і злочинно розоравши 1600 га цілинної заповідної землі - унікальної природної спадщини країни, що має міжнародний статус, військові просувають свій маревний план з надією набити ще чиїсь генеральські кишені", - зазначив Русєв.
Крім того, активістка та волонтер Олена Балаба повідомила, що землю природно-заповідного фонду розорали і збираються оприбуткувати, незважаючи на рішення суду.
"Хлопці, поки ви там на фронті за нас кров проливаєте, тилові щурі тут бабло пиляють і землю природно-заповідного фонду розорали і збираються оприбуткувати, незважаючи на рішення суду", - звернулася волонтер до військових, які зараз несуть службу в зоні АТО.
Нагадаємо, що ще у квітні 2016 року до націоналного парку "Тузловські лимани" навідувалися представники міністерства оборони, повідомивши, що на Одещині на кордоні з заповідніком може з'явитися військовий полігон. А вже 8 березня 2017 року підтвердилася інформація про створення полігону для військової техніки та озброєння у цій місцевості. Голова Одеської ОДА Максим Степанов запевняє, що полігон не завадить функціонуванню заповідника національного значення "Тузловські лимани".
Крім того, працівникам НПП "Тузловськи лимани" регулярно доводиться боротися не тільки з браконьєрами та громадянами, які самовільно захоплюють заповідні землі, а і з місцевими "князьками"-депутатами та чиновниками.
Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:31СБУ затримала агентів фсб, які наводили ударні дрони рашистів на Одесу та Кіровоградщину ФОТО
- 12:25З вікна 6 поверху гуртожитку в Одесі викинули немовля. Дитина загинула ФОТО
- 11:42В Одесі через загрозу дронової атаки заборонили екскурсії містом для учнів
- 11:28Майже 12 млн грн готівкою намагався таємно перевезти через кордон житель Одещини
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 08:35На Одещині рашисти пошкодили об’єкти цивільної інфраструктури та житлову забудову
- 19:55У порту Чорноморська сталася масштабна пожежа ФОТО Відео
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 19:20На Одещині чоловік викрав автомобіль ТЦК: йому загрожує до 5 років ув'язнення
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 08:01В Одесі від російського дронового удару загорівся склад (ФОТО)
- 11:06Готували серію ракетно-дронових ударів по Києву та Одесі: СБУ затримала двох агентів РФ ФОТО
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 10:24Одещина під ворожим ударом: Дрони атакували чотири енергетичні об’єкти
- 12:12 Рашисти в Україні зруйновали та пошкодили понад півтори тисячі пам’яток культурної спадщини та майже 2,4 тисячі об’єктів культурної інфраструктури
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 19:33В Одесі жінка змушувала жебракувати свою 96-річну матір: порушено кримінальну справу ФОТО