На Одещині будують екпериментальну військову базу (ФОТО, ВІДЕО)

Спортивна база комплексу дозволить проводити змагання з різних видів спорту не тільки в масштабі ВМС, але й ЗСУ загалом

До кінця 2018 року в Одеській області завершиться будівництво сучасної військової бази для морської піхоти ВМС ЗС України. Як передає Depo.Одеса, про це повідомив заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук під час інспектування будівництва об'єктів інфраструктури у військовому містечку Дачне-2, що на Одещині.

За словами Шевчука, у ЗСУ реалізується концепція будівництва сучасних багатофункціональних військових баз для забезпечення потреб особового складу відповідно до стандартів країн-членів НАТО.

"Зараз у цьому військовому містечку триває зведення експериментальної військової бази", ‒ підкреслив генерал.

Сьогодні на території військового містечка ведеться масштабне капітальне будівництво: зводяться три казарми для особового складу, чотири гуртожитки поліпшеного типу планування для військовослужбовців служби за контрактом, їдальня на 500 місць, яка буде обладнана відповідно до вимог нової системи харчування.

Будівельники будують новий медичний пункт з відповідними кімнатами для задоволення санітарно-гігієнічних потреб військовослужбовців, а також триває зведення сучасного фізкультурно-оздоровчого комплексу.

Також проектом передбачено, що спортивна база комплексу дозволить проводити змагання з різних видів спорту не тільки в масштабі ВМС, але й ЗС загалом. Ця військова база матиме свій власний відкритий футбольний міні-стадіон з штучним покриттям та системою освітлення, баскетбольний майданчик та бігові доріжки. Для духовних потреб морських піхотинців тут зведуть церкву.

Всі нові об'єкти інфраструктури будуються за сучасною технологією сендвіч-панелей. Стіни спеціально утеплюють, що дозволятиме навіть взимку підтримувати належний температурний режим. Також під час будівництва застосовуються енергозберігаючі технології, а це можливість суттєвої економії бюджетних коштів на сплату спожитих енергоносіїв у процесі експлуатації.

Нагадаємо, що до кінця року 350 військослужбовців-контрактників Одеси отримають новий гуртожиток.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса