На Куликовому полі та на залізничному вокзалі забрали з вулиці дітей, що жебракували

Найменшій дівчинці не виповнилося і одного року, а найстаршому хлопчику – п'ять

Одеські поліцейські спільно з представниками служби у справах дітей провели рейди на Куликовому полі та залізничному вокзалі в обласному центрі, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на відділ комунікацій поліції Одеської області.

На Куликовому полі правоохоронці побачили трьох маленьких дітей, які просили милостиню. "П’ятирічного хлопчика та двох його сестер, найменшій з яких не виповнилося й року, а середній – трьох, оглянули лікарі. Після цього дівчаток, за станом здоров’я, відправили до інфекційної лікарні, а їхнього братика – до дитячого закладу", – розповіли у поліції. 

Згодом правоохоронці розшукали і матір малечі, яка тишком спостерігала за тим, що відбувається з дітьми. Як виявилося, родина приїхала до Одеси з Болградського району. Жінку поліцейські раніше вже попереджали про відповідальність за втягнення дітей у заняття жебрацтвом та відправляли додому, проте вона не надала цьому значення. "За таких обставин впливати на жінку повторно довелося більш суворо: на неї знову склали протокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей, але вже за ч. 2 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Якщо поведінка матері по відношенню до своїх малолітніх дітей не зміниться, вона може бути притягнута до кримінальної відповідальності за злісне невиконання обов’язків по догляду за дітьми (ст. 166 ККУ). Про ситуацію, що склалася з даною родиною, рейдовики сповістили соцслужбу за її місцем мешкання. Посадовці візьмуть сім’ю на облік і працюватимуть з нею як із кризовою", – кажуть в поліції.

А на залізничному вокзалі рейдовики також застали за жебракуванням двох дітей – хлопчика та дівчинку, 2014 та 2015 року народження. Вони були разом із матір'ю, яка приїхала до Одеси із Закарпаття на "заробітки". Жінку попередили щодо недопущення використання дітей у жебракуванні та притягнули до відповідальності за ч. 1 ст. 184 КУпАП.

Нагадаємо, протягом березня з вулиць забрали 15 дітей-жебраків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook