На Хуторській планують перекрити рух великовантажного транспорту

Мер Одеси провів нараду з питання відведення великовантажного транспорту з вулиць міста і будівництва дороги, що з'єднує Об'їзну дорогу з автотранспортною естакадою, яка веде в порт
 

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста. 

На нараді були присутні представники Одеської філії державного підприємства "Адміністрація морських портів України", Національної поліції, Усатовської сільради, депутати і керівники профільних структурних підрозділів Одеської міської ради.

Стосовно будівництва дороги, що з'єднує Об'їзну дорогу з автотранспортною естакадою, яка веде в порт, в мерії нагадали, що у 2009 році будівництво естакади було повністю завершено, побудована супутня інфраструктура. Однак дорога, що сполучає естакаду з Об'їзною дорогою і отримала назву "Хаджибей-2", до теперішнього часу не побудована. Для заїзду на естакаду автотранспорт проїжджає вулицями міста. Безперервний рух великовантажного транспорту призводить до руйнування будинків, що знаходяться в безпосередній близькості до дороги, від чого страждають жителі цих будинків. Також істотно ускладнено і пересування пішоходів. Особливо гостро ця проблема наявна на Хуторській, по якій діти йдуть в школу.

Під час наради міський голова Геннадій Труханов підкреслив, що місто готове в найкоротші терміни, наскільки це можливо законодавчо, підготувати весь пакет документів щодо відведення земельної ділянки та іншу необхідну документацію, але фінансування будівництва дороги повинно здійснюватися не з бюджету міста, оскільки дорога буде експлуатуватися портом.

Заступник начальника Адміністрації порту Руслан Сахаутдінов висловив упевненість, що дорога буде побудована: "З боку Адміністрації морських портів України практично пройдена документальна процедура, обговорюється питання фінансування, складається його механізм".

Міський голова дав доручення розглянути можливість обмеження руху великовантажного транспорту вулицею Хуторською. Для цього в якості тимчасового вирішення питання планується весь великовантажний транспорт направити по Балтської дорозі, де уздовж вулиці в основному розташована промислова зона і поля, а нечисленні житлові будинки знаходяться на відстані більше 10 метром від дороги, зазначили в мерії. 

Водії будуть поінформовані знаками та інформаційними табличками про шлях проходження і необхідність зниження швидкості. Ситуацію контролюватиме патрульна поліція.


 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса