Марушевску викликали на допит через підозру у корупції на суму у 500 гривень

Колишня керівниця Одеської митниці давала пояснення Національному агентству з попередження корупції

Depo.
9 лютого 2017 13:43
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса, на своїй сторінці в Facebook екс-керівник Одеської митниці Юлія Марушевська повідомила, що її викликали на допит через премію у 500 гривень, яку вона отримала на честь свята 8 березня.

За її словами, в минулому році, по бюрократичній традиції, відділ персоналу виписав всім працівницям святкову премію в 500 гривень до Міжнародного дня жінок. Але працівники кадрового відділу, надаючи наказ на підпис, не прибрали прізвище керівниці зі списку в півтисячі людей.

"За бюрократичною традіцією відділ персоналу підготував до мого підпісу наказ до 8 березня, Який передбачало Преміювання всех женщин митниці на 500 грн. з нагоді свята. Я мала слабкість НЕ відмовіті. Через недбалість кадровіків, моє прізвище попал у список на півтісячі осіб. Наказ пройшов перевірку юридичного департаменту та департаменту внутрішньої безпеки. Тепер СБУ разом з Національнім агентством по вопросам Запобігання Корупції звінувачує мене в адміністратівному порушені через Конфлікт інтересів за Преміювання самой собі на 500 гривень", - зазначила Марушевська.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса