Марина Порошенко в Одесі взяла участь у флешмобі на підтримку полонених моряків

Дружина президента України Марина Порошенко у вівторок, 26 лютого, приїхала в Одесу і насамперед відвідала флагман ВМСУ - фрегат "Гетьман Сагайдачний"

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на «УСІ».

На борту вона взяла участь у флешмобі на підтримку полонених українських моряків.


Студенти і курсанти інституту Військово-морських сил зібралися на палубі з жовтими і блакитними паперовими корабликами на підтримку 24-х членів екіпажів українських кораблів, які знаходяться в полоні в Москві.

Після цього Порошенко відвідала Одеський художній музей, зустрівшись з юними учасниками музейного квесту «Юний знавець. Завдання квесту - виконати творчі завдання в 11 музеях міста і отримати диплом "Юний знавець". Зазначимо, що проект «Карта музейного знавця» реалізується за грантової підтримки Українського культурного фонду, головою якого є перша леді. Діти розповіли Марині Порошенко, що в музеях взимку досить холодно, а також, що необхідно поставити поставити кулер з водою.

Зараз Порошенко поїхала у Маяки, де планується відкриття ресурсної кімнати у школі. Також перша леді відвідає амбулаторію групової практики, де ознайомиться з роботою приймально-діагностичного відділення.

Нагадаємо, Одеський художній музей за рік зробив великий крок і готується дивувати надалі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса