Куяльницький лиман став державним курортом

У Верховній Раді 231 народний обранець віддав свій голос за визнання природних територій Куяльницького лиману курортом державного значення

За відповідне рішення депутати проголосували сьогодні, 5 грудня, повідомляє Depo.Одеса.

За словами секретаря комітету Верховної ради з питань сім'ї, молодіжної політики та спорту Ганни Романової, сьогодні землі Куяльника нагадують смітник. "Там йде хаотична забудова, і інвесторам нецікаво вклади сюди гроші. А між цим, тут розташовані санаторії, які так потрібні українцям, зокрема, воїнам АТО", - зауважила вона.

Деякий час в залі перебувала критично мала кількість депутатів, і це викликало у спікера Андрія Парубія сумніви у результативності голосування. Він закликав голів фракцій терміново телефонувати відсутнім депутатам, щоб вони прибули до сесійної зали. Лунали навіть заклики перенести голосування на четвер, проте Парубій максимально затягнув час та таки поставив питання на голосування – 231 голосу вистачило для прийняття закону.

Фото: Одеська ОДА

Нагадаємо, з ініціативою присвоїти Куяльнику статус курорту державного значення виступив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса