Степанов збирається "бомбардувати" Верховну Раду через Куяльник

Очільник Одещини вважає, що Куяльник давно мав стати курортом державного значення та отримати захист держави

Очільник Одеської облдержадміністрації Максим Степанов сьогодні, 17 квітня, пообіцяв звернутися з проектом закону про визнання Куяльницього лиману курортом державного значення. Документ передадуть на розгляд Верховної Ради України. Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, про це йшлося сьогодні на апаратній нараді в ОДА.

За словами Максима Степанова, той факт, що Куяльник досі не є курортом державного значення, не є адекватним. "Унікальний природний об'єкт функціонує згідно радянській постанові 1985 року, за 25 років незалежності йому не надали статусу держаного курорту, а це означає зовсім інший підхід. Курорт державного значення – це захист від незаконної забудови і одночасно гарантії інвесторам, що готові вкладати свої гроші. І те, що цього статусу немає – безглуздя", - заявив Степанов.

Він пообіцяв сьогодні підписати вже розроблений проект закону та їхати до Київа разом зі своїми заступниками та "бомбардувати" усі парламентські кабінети, щоб переконати народних обранців прийняти закон.

Нагадаэмо, на порятунок Куяльницького лиману у цьому році виділили вісім мільйонів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса