Крім Українського театру в Одесі можуть закрити онкодиспансер

Незабаром через відсутність систем пожежної безпеки можуть закрити обласний онкодиспансер — у бюджеті Одеської області вже немає грошей
 

Про це йшлося на засіданні комісії Одеської облради, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Українську Службу Інформації".

Як виявилося, на балансі області скупчилася ціла низка будівель, на ремонт і оснащення яких ще з 2016 року не могли виділити достатньо коштів. Зараз цих грошей в казні області немає, а за словами депутатів "дірка" в бюджеті вже сягла 180 млн гривень.

Вже є рішення апеляційного суду про те, що необхідно закрити Український театр на вул. Пастера, 15, через те, що там не встигли усунути три з 56 знайдених співробітниками ДСНС порушень. 

Крім Українського театру закрити можуть також і медичний заклад "Одеський обласний онкодиспансер". У списку пріоритетних об'єктів зазначено, що там необхідно провести ремонт покрівлі радіологічного корпусу за 1,3 млн гривень і розробити технічні висновки щодо хірургічного корпусу за 80 тис. гривень.

Також про допомогу у ремонті будівлі Театру юного глядача на Грецькій, 48-а, попросила директорка і художня керівниця ТЮГу Оксана Бурлай-Пітерова. Наприклад, для пожежного водопроводу і внутрішнього коридору треба в 2,429 млн грн.

Нагадаємо, Український театр в Одесі опинився під загрозою закриття.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook