Керівник фракції "Самопомочі" в Одеській міськраді покинула партію

Одеська облорганізація всеукраїнського об’єднання "Самопоміч" втратила одного з провідних депутатів

Фото: Facebook/Ганна Позднякова

Рішення про вихід із політичної сили оприлюднила керівник фракції у міськраді Ганна Позднякова.  Як передає Depo.Одеса, про це депутатка повідомила на своїй сторінці у Facebook. 

За словами депутатки, вона залишиться у фракції, проте політично не матиме відношення до "Самопомочі". "Прийняла рішення та відповідно склала заяву про вихід із партії, тим самим хочу підкреслити, що не маю жодних політичних амбіцій у партії "Об'єднання Самопоміч" та не претендую на будь які посади в ній, проте я залишаюсь у фракції готова, працювати далі з своїми однодумцями. "Сапомоміч" - це чудова команда, яку я готова підтримувати завжди та всюди, пишаюсь що була з вами поруч", - написала Ганна Позднякова. 

Відповідаючі на коментарі підписників, вона пояснила, що причиною виходу з партії стало небажання бути неробою. "Причина в тому, що у нас різні погляди на подальший розвиток і розбудову партії. Мені імпонує діяти, а не бути мовчазним спостерігачем, тому в даній ситуації вирішила вийти з партії, щоб повністю сконцентруватися на депутатській роботі", - додала депутат.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса