ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Керівництво заводу на Одещині, де сталася масштабна пожежа, спростувало інформацію Мінекології

Генеральний директор ТОВ "Дельта Вілмар СНД" Євген Садовий заявив, що протягом останнього року екологічна інспекція дійсно здійснювала перевірку підприємства, проте не йшлося про цех, у якому сталося загоряння

Depo.
9 листопада 2018 17:56
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Одеса, про це проінформували у прес-службі ТОВ "Дельта Вілмар СНД".

Зауваження Міністерства екології за підсумками перевірки не стосуються роботи цеху з виробництва маргарину, на території якого 6 листопада 2018 сталася пожежа, а тому інфоомація, яку міністерство нещодавно поширило, не відповідає дійсності, стверджують у прес-службі.

Садовий підкреслив, що ТОВ "Дельта Вілмар СНД" завжди було і залишається відкритим для проведення контрольних заходів. "Виробничі процеси підприємства налагоджені відповідно до високих стандартів індустрії і вимогами чинного законодавства. Євген Садовий додав, що причини загоряння на території підприємства, що сталося 6 листопада 2018 року, зараз з'ясовує комісія", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, міністр екології Остап Семерак заявив, що у вересні Державна екологічна інспекція перевіряла підприємство, і були встановлені і зафіксовані актом серйозні порушення.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook